Newsy MMA Userów


Znowu się zaczyna promocja nowego pasa mistrzowskiego, ciekawe czy tym razem skuteczna.

Tyrone ma zamiar przejść do średniej w przyszłości.

TJ pewny zrobienia wagi muszej.


--------------------
 
Last edited:

giphy.gif
 
Kandydat do Oscara za 2019 rok, reżyser roku, rekord za rekordem- Mistrz Kawulski. Boli dupa balasy? I ma boleć, Mistrz dopiero się rozpędza.


"Underdog" swoim otwarciem pobił kilka rekordów i pokazał, że na długo zapisze się w pamięci widzów. Z sumą 285 285 widzów znalazł się na czele box office’u ostatniego weekendu, a także jest to najlepsze otwarcie polskiego filmu w styczniu - w tym roku oraz w ubiegłych latach.
Wielkim sukcesem mogą się poszczycić Maciej Kawulski - jest pierwszym polskim reżyserem debiutantem, którego film osiągnął tak świetny wynik w polskich kinach
Wszystko wskazuje na to, że "Underdog" podbije też kina w Europie i za oceanem, ponieważ będzie pokazywany m.in. w Belgii, Luksemburgu, Holandii, Danii, Islandii, Norwegii i Szwecji oraz Ameryce Północnej (Kanadzie i USA). W samej Wielkiej Brytanii i Irlandii film będzie można obejrzeć w ponad 250 kinach!"

Całość- http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,...podboj-kolejnych.html#a=75&c=54&s=BoxKultImg1
 

Kuurwa nieźle, takich kocurów jak Bataev i Dzanaev nam wrzucają plus stary znajomy, pogromca Strusa i Fabińskiego Wendres Carlos, mega doświadczony w UFC Escudero plus Slioa z AllStars Gym i uczestnik TUF-a z Wrzoskiem, no no no nie spodziewałem się jeszcze aż takich dobrych nazwisk. Good job, nie mogę się doczekać!!
 
Kuurwa nieźle, takich kocurów jak Bataev i Dzanaev nam wrzucają plus stary znajomy, pogromca Strusa i Fabińskiego Wendres Carlos, mega doświadczony w UFC Escudero plus Slioa z AllStars Gym i uczestnik TUF-a z Wrzoskiem, no no no nie spodziewałem się jeszcze aż takich dobrych nazwisk. Good job, nie mogę się doczekać!!
i na chuj to wszystko? ja rozumiem poziom sportowy, ale oni sprzedadza dokladnie 0 biletow
Torwar to nie jest duza hala, a oni nie potrafia nawet biletow sprzedac dysponujac ogromnym budzetem
 
Back
Top