Newsy MMA Userów


virtually-identical.jpg

@Spike został grafikiem?
:irish:
:muttley:
 

XD
No to chyba pod szyldem głośno zapowiadanego ZUFFA BOXING bo nie widze opcji jak UFC puszcza go do walki z tym paziem gdzie indziej
Po chuj dawać zarobić temu wkurwiającemu poliemu to też nie wiem
 
Czytałeś mój skasowany post kilka dni temu... "Wiedz, że coś się dzieje" - pisałem o tej walce.
Ważniejsze jest jedno - o co Andrade zawalczy z Rose w maju, bo nie o pas :danaillegal: - który Thug traci z automatu w kwietniu, jakoś DC pas półciężkiej postanowili zabrać przed styczniowym upływem terminu obrony...
Masz rację czy nie, doceniam zapał :lol:
 
Kurcze! Jak mnie ten "dziennikarz" wkurza czasami durnymi pytaniami i brakiem słuchania rozmówcy. Janikowski mówi mu, że jeszcze nie ma rywala i będą celować w galę KSW marcową lub kwietniową w Warszawie a ten z kolei pyta się go z kolei czy już dostał listę potencjalnych rywali. Jak się ogląda wywiady które przeprowadza to można więcej takich baboli wyciągnąć.
Zgadzam się z Tobą, to wygląda jakby mieli przygotowane pytania przed wywiadem i potem niezależnie od otrzymywanych odpowiedzi, jakby w ogóle nie słuchając co one zawierają , dalej trzymają się planu i schematu założonego przed wywiadem, słabe to strasznie, i takie przydługie pytania same w sobie sugerujące odpowiedź również rzucają się w oczy
 
Zgadzam się z Tobą, to wygląda jakby mieli przygotowane pytania przed wywiadem i potem niezależnie od otrzymywanych odpowiedzi, jakby w ogóle nie słuchając co one zawierają , dalej trzymają się planu i schematu założonego przed wywiadem, słabe to strasznie, i takie przydługie pytania same w sobie sugerujące odpowiedź również rzucają się w oczy
Dokładnie od razu sugeruje swoje zdanie i odpowiedz, ale zawodnicy chyba to widzą, bo bardzo często zaprzeczają czasami nawet specjalnie na przekór prowadzącemu. Takie odnoszę wrażenie przynajmniej.
 
Dokładnie od razu sugeruje swoje zdanie i odpowiedz, ale zawodnicy chyba to widzą, bo bardzo często zaprzeczają czasami nawet specjalnie na przekór prowadzącemu. Takie odnoszę wrażenie przynajmniej.
Jest tak jak mówisz, na potwierdzenie polecam obejrzeć ostatni wywiad tego dziennikarza ze Złotkowskim albo Ostaszewskim
 
Back
Top