Newsy MMA Userów

DSF 18: walka Daniela Omielańczuka odwołana. Niedoszły rywal zostanie ukarany.

Starcie zostało odwołane, ponieważ Tomasz Czerwiński przed kilkoma dniami wystąpił podczas gali w Rumunii i przegrał przez nokaut.
Ze względu na troskę o zdrowie znokautowanego zawodnika, federacja DSF nie dopuści do jego kolejnego pojedynku w tak krótkim odstępie czasowym. Daniel Omielańczuk był gotowy wyjść do ringu z innym przeciwnikiem, ale w trybie ekspresowym nie udało się znaleźć odpowiedniego rywala.
- Nie jesteśmy w stanie zapewnić godnego zastępstwa na kilka dni przed galą. Wielu zawodników odmówiło walki z Danielem mimo dobrej oferty finansowej - mówi Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge.

- To rażąca nieodpowiedzialność po stronie Tomasza Czerwińskiego, który w tajemnicy przed nami stoczył przegraną walkę niespełna przed tygodniem. Naraził w ten sposób na duże straty zarówno Daniela jak i federację, która poniosła koszty m.in. promocji i transportu - kończy.

Federacja DSF Kickboxing Challenge zwróci zawodnikowi Berkut WCA Fight Team koszty poniesione podczas przygotowań i zapewni mu starty w 2019 roku. Tomasz Czerwiński zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej za zachowanie narażające federację oraz rywala.

Czerwiński zachowanie godne profesjonalisty :penn:


 

Być może Jaro nie widział wywiadu dla Super Ekspressu a szkoda bo pojawiła się tam perełka:

Po walce powiedziałeś, że musisz spotkać się z włodarzami KSW, bo „nie wszystko jest tak, jak być powinno”. Co miałeś na myśli?

- Nasze relacje są w porządku, jestem lojalny wobec federacji i tego oczekuję w zamian. Ale w związku z tym, że osiągnąłem historyczny wynik, oczekiwałbym też wynagrodzenia jak największe gwiazdy federacji, czyli tzw. „freaki”. Chciałbym być traktowany tak, jak oni. Ten moment jest idealny, by dołączyć do tego grona.

Chciałbym zobaczyć reakcję Martina :lesnarhappy:

jakby kogoś interesowało :
 
Być może Jaro nie widział wywiadu dla Super Ekspressu a szkoda bo pojawiła się tam perełka:

Po walce powiedziałeś, że musisz spotkać się z włodarzami KSW, bo „nie wszystko jest tak, jak być powinno”. Co miałeś na myśli?

- Nasze relacje są w porządku, jestem lojalny wobec federacji i tego oczekuję w zamian. Ale w związku z tym, że osiągnąłem historyczny wynik, oczekiwałbym też wynagrodzenia jak największe gwiazdy federacji, czyli tzw. „freaki”. Chciałbym być traktowany tak, jak oni. Ten moment jest idealny, by dołączyć do tego grona.

Chciałbym zobaczyć reakcję Martina :lesnarhappy:

jakby kogoś interesowało :

Ja już się gubię.
To do jakiego grona on chce w końcu dołączać? Do UFC doublechamps czy do KSW freakdivision?
:korwinwhat:

Czy może to jedno i to samo. . .
 
Ja już się gubię.
To do jakiego grona on chce w końcu dołączać? Do UFC doublechamps czy do KSW freakdivision?
:korwinwhat:

Czy może to jedno i to samo. . .
Wiem że można się w tym pogubić :confused: ale ja tylko przytoczyłem fragment jego wypowiedzi który padł w 6:40 sam oceń , moim zdaniem Martin go zaj.... śmiechem jak to usłyszy :rofl:
 
upload_2018-12-7_12-47-31.png

GOAT WRACA!
 
Być może Jaro nie widział wywiadu dla Super Ekspressu a szkoda bo pojawiła się tam perełka:

Po walce powiedziałeś, że musisz spotkać się z włodarzami KSW, bo „nie wszystko jest tak, jak być powinno”. Co miałeś na myśli?

- Nasze relacje są w porządku, jestem lojalny wobec federacji i tego oczekuję w zamian. Ale w związku z tym, że osiągnąłem historyczny wynik, oczekiwałbym też wynagrodzenia jak największe gwiazdy federacji, czyli tzw. „freaki”. Chciałbym być traktowany tak, jak oni. Ten moment jest idealny, by dołączyć do tego grona.

Chciałbym zobaczyć reakcję Martina :lesnarhappy:

jakby kogoś interesowało :

Temat wałkowany tysiąc razy. Chcesz zarabiać jak freaki, sprzedawaj tyle biletów i PPV co Popek, Pudzian czy Strachu. Dla mnie Gamrot jest po prostu mdły. Nigdy jakimś wielkim fanem nie byłem. Po KSW w Dublinie była nadzieja, że coś jeszcze z tego będzie, ale późniejsze walki nie porywały. Ogólnie fajny wywiad. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie 6 gal w 2019. Marzec Łódź, kwiecień Torwar w Polsacie, czerwiec prawdopodobnie Gdańsk, już podobno umowy są na stole. Dogrywają jesienną galę w Londynie na której ma zadebiutować Ford. Potem będą dogrywać 5 i 6. Martin stwierdził, że nie ma sensu na ten moment planować tych dwóch ostatnich gal, ponieważ nie wiadomo jak potoczą się walki na początku 2019 i jakich nowych bohaterów będą mieli.
 
Back
Top