Newsy MMA Userów

Ja pierdole ale KO w walce Boricsa z Nikolovem na Bellatorze 196 :benny: Flying knee i smierc na miejscu
 
Last edited:
@Tar-Ellendil i co z tego, ze mial okulary, okulary na nosie jakis odlamek mogl to trafic w oko, zreszta ja na miejscu wszystkich w tym busie, bym jebal ta gale na rozne mozliwe sposoby i pozywal conora cywilnie.
To jest sprytne posunięcie z jego strony, o ile ma mocne dowody na to że coś mu się stało. Dostanie hajs bez potrzeby zbijania wagi.
 
To jest sprytne posunięcie z jego strony, o ile ma mocne dowody na to że coś mu się stało. Dostanie hajs bez potrzeby zbijania wagi.

podobno miał kawałek szkła wbity w rogówkę, ale za chuja po tym dniu nie przypomnę sobie kto to mówił (może Zabor?)
 
To jest sprytne posunięcie z jego strony, o ile ma mocne dowody na to że coś mu się stało. Dostanie hajs bez potrzeby zbijania wagi.
no ktos musial zadecydowac, ze nie jest w stanie walczyc, przeciez ufc ma swoich lekarzy, ot tak na slowo nikt go z karty nie zdjal.
 
WCA Fight Night IV 6.04.2018 Warszawa ( Warszawskim Centrum Atletyki )

MAIN EVENT

84 kg: Edgaras Banikonis pok. Aleksandra Rychlika przez poddanie (runda 3)

CO-MAIN EVENT

Open: Akop Szostak pok. Wojciecha Balejko przez TKO (runda 2)

77 kg: Maciej Mackiewicz pok. Norberta Wątrobskiego jednogłośną decyzją sędziów
70 kg: Adrian Kępa pok. Grzegorza Stelmasiewicza przez TKO (runda 2)
Open: Hazbi Edelbiev pok. Jakuba Lęcznara przez poddanie (anakonda, runda 1)
66 kg: Mansur Azhiev pok. Zigimantas Linauskas przez TKO (runda 1)
63 kg: Kamil Bojanko pok. Pawła Hołego przez TKO (runda 1)
77 kg: Tomasz Skorodziłło pok. Szymona Broncela przez poddanie (trójkąt nogami, runda 1)(amatorska)
75 kg:K1 Mikołaj Bednarski pok. Macieja Jankowicza jednogłośną decyzją sędziów
56 kg:K1 Shamad Erzanukaev pok. Vladika Shatunskyi’ego jednogłośną decyzją sędziów
 
DaMVI4UUMAAGGo_.jpg:small
 

Bugiłomen jest khabibtime, team mcgregor i fanką wszystkich, którzy są sławni i bogaci. Bugi jest tak bardzo sztuczna w swoim trasztalku i wywiadach, że nie da się tego słuchać. No, ale dzisiaj jej kibicuję, bo jest Polką. Amen
 
Paulina Raszewska dzisiejszą wygraną walką udowodniła, że przegrana z Owczarz nie była przypadkiem.
Nie wiem jakim cudem Raszewska zdobywała jakieś tytuły w innych sportach walki.
Sam kilka miesięcy temu dałem się nabrać, że może być wartościową zawodniczką.
Czekam na walkę Raszewskiej z Kamilą Porczyk. Jak przegra z modelką fitness, to może odpuści sobie MMA raz na zawsze.
 
Back
Top