Newsy MMA Userów

w Polsce prywatne firmy musza wyciagac hajs z budzetu, tak to dziala
Nie muszą, tylko korzystają jak mają okazję bądź układy, ale to nie o to w tym przypadku chodzi. Skoro biorą pieniądze z budżetu czyli z naszych, to już nie powinni zachowywać się jakby to był ich prywatny folwark i rozdawać akredytacje według własnego widzimisię, albo nie brać dofinansowań z kasy publicznej i wtedy hulaj dusza co do doboru dziennikarzy.
 
Nie muszą, tylko korzystają jak mają okazję bądź układy, ale to nie o to w tym przypadku chodzi. Skoro biorą pieniądze z budżetu czyli z naszych, to już nie powinni zachowywać się jakby to był ich prywatny folwark i rozdawać akredytacje według własnego widzimisię, albo nie brać dofinansowań z kasy publicznej i wtedy hulaj dusza co do doboru dziennikarzy.
włodarz

2. dawniej: kierownik robotników folwarcznych w majątku ziemskim
 
Bokserski FightPass od ESPN


+college sports events (including Ivy League events, with the conference having reached a 10-year media rights deal with ESPN prior to the service's launch), the PGA Tour Live service, coverage of Tennis Grand Slams, as well as international cricket (Cricket Ireland and New Zealand Cricket) and rugby events (including SANZAAR tournaments, Bledisloe Cup, Currie Cup, Major League Rugby, Mitre 10 Cup, and the World Rugby Sevens Series).

The existing OTT out of market sports packages MLB.tv and NHL.tv (which are operated by BAMTech) will also be available for purchase within the ESPN+ platform, and offer daily games during their regular seasons for ESPN+ subscriber

Łooooo Panie, jak to wyjdzie:wow::antonio:
 
po pierwsze co to za chłopek roztropek? A po drugie skoro jest fanem joanny jędrzejCZAK to ja mam głęboko w dupie co on sądzi o MMA czy to u nas czy za granicą.

To jest raper.

***

Dobra, nikt nie zrobił z nim tematów, więc... Panie Malik, jeśli to czytasz: w chuju mam od kogo jesteś, w chuju mam komu się opłacasz, w chuju mam Twoje koneksje, w chuju mam wyjebane jajca

 

nie wiem po co to wrzucam bo znając życie to nie zawalczy ale tli sie we mnie iskierka nadziei :lol::pray:
 
Back
Top