Newsy MMA Userów

Jakiś typ pod tematem o wynikach sprzedaży PPV UFC 221 :lol:

IMG_20180216_191541.png
 
Gastelum dla ESPN powiedział, że jeśli otrzyma ofertę walki o pas wagi półśredniej to zetnie wagę. :lol: No i w sumie, że z Aligatorem chciałby o eliminatora powalczyć w Brazylii.
 
Gastelum dla ESPN powiedział, że jeśli otrzyma ofertę walki o pas wagi półśredniej to zetnie wagę. :lol: No i w sumie, że z Aligatorem chciałby o eliminatora powalczyć w Brazylii.

Jednak obawia się tamtejszych komisji, aby jego próbki nie zostały podmienione czy coś w ten deseń
 
  • "To było chwilę po tym, jak zerwałem więzadło w walce w Bostonie.Walczyłem wtedy z obecnym mistrzem kategorii piórkowej Maxem Hollowayem, którego zdemontowałem przed i po zerwaniu więzadła, odnosząc zdecydowane zwycięstwo.

Ojciec zmierzył się z synem tamtej nocy, a była to dopiero moja druga walka w UFC.
Młody Max to kawał zawodnika. Zastanawiam się, co przyniesie przyszłość mojemu młodemu bratu.
Ścięgna zdecydowanie przydają się w walce. Niektórzy potrafią jednak dać radę bez nich, podczas gdy inni nie.
Zawsze uważam, że w swojej karierze masz chwilę, które cię hartują albo łamią. Miałem ich wiele w swojej legendarnej karierze i to z pewnością była jedna z nich.
Niech was Bóg błogosławi.
Boston Strong
1f340.svg

"







tłumaczone przez B.Stachure
 
I co z tą walka Piechoty w Polsacie Sport? Ktoś coś wie?

W programie transmisja od karty głównej - 03:00. Wydaje mi się, że puszczą z odtworzenia. Na live'a bym nie liczył z racji, że walka Oskara rozpoczyna gale
 
  • Like
Reactions: Ian

Ciężki rywal miałem okazję się zmierzyć. Nie raz poległem przez ko. Powodzenia Wałujew

Jest kilku takich zawodników z którymi większość Polaków miała przynajmniej raz styczność na weekendowych sparingach. Jak nie masz dobrego dnia to nie wygrasz.
 
W programie transmisja od karty głównej - 03:00. Wydaje mi się, że puszczą z odtworzenia. Na live'a bym nie liczył z racji, że walka Oskara rozpoczyna gale
No też patrzyłem w program i nie widziałem dlatego pytam. To lipa. W taki razie wolę stream na żywo
 
Back
Top