Newsy MMA Userów


Mario w formie.
Zastanawiam się dlaczego nie ma jeszcze memów z Mariuszem z wąsem - Super Mario
images
 
  • "To było chwilę po tym, jak zerwałem więzadło w walce w Bostonie.Walczyłem wtedy z obecnym mistrzem kategorii piórkowej Maxem Hollowayem, którego zdemontowałem przed i po zerwaniu więzadła, odnosząc zdecydowane zwycięstwo.

Ojciec zmierzył się z synem tamtej nocy, a była to dopiero moja druga walka w UFC.
Młody Max to kawał zawodnika. Zastanawiam się, co przyniesie przyszłość mojemu młodemu bratu.
Ścięgna zdecydowanie przydają się w walce. Niektórzy potrafią jednak dać radę bez nich, podczas gdy inni nie.
Zawsze uważam, że w swojej karierze masz chwilę, które cię hartują albo łamią. Miałem ich wiele w swojej legendarnej karierze i to z pewnością była jedna z nich.
Niech was Bóg błogosławi.
Boston Strong
1f340.svg

"







tłumaczone przez B.Stachure

Biedny, wszsyscy, łącznie z nim więdzą, że już tylko tyle mu zostało :kis:
 
Oglądał ktoś dzisiaj Dragon Fight Night 3 z walką wieczoru Karol Linowski vs Krystian Bielski?
Linowski został dosłownie okradziony ze zwycięstwa w walce wieczoru. Obraz fajnej gali został zniszczony werdyktem z kosmosu.
 
Dragon Fight Night 3 - wyniki

Walka wieczoru:

84kg: Krystian Bielski pok. Karola Linowskiego przez niejednogłośną decyzję

Walki zawodowe:
75kg: Ibrahim Barkinoev pok. Grzegorza Białasa przez poddanie (skrętówka), runda 1
61kg: Kacper Miąsko pok. Sławomira Szczepańskiego przez poddanie (gilotyna), runda 1
81kg: Rafał Sępkowski pok. Marka Frankowskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2
70kg: Bogdan Bulecki pok. Michaila Kurcha przez nokaut, runda 1
K-1 77kg: Paweł Kryński pok. Łukasza Niewiarowskiego przez nokaut, runda 2

Walki amatorskie:
57kg: Natalia Jędrysiak pok. Aleksandrę Wypych przez jednogłośną decyzję
84kg: Łukasz Izydorski pok. Witolda Wyrzykowskiego przez nokaut, runda 1
61kg: Arkadiusz Keller pok. Maksymiliana Podgórskiego przez TKO , runda 3
77kg: Bartosz Przywoźny pok. Deni Aseava przez poddanie (gilotyna), rudna 1
70kg: Łukasz Załęski pok. Denysa Kaponkina przez niejednogłośną decyzję
 
Oglądał ktoś dzisiaj Dragon Fight Night 3 z walką wieczoru Karol Linowski vs Krystian Bielski?
Linowski został dosłownie okradziony ze zwycięstwa w walce wieczoru. Obraz fajnej gali został zniszczony werdyktem z kosmosu.
Chyba nawet celowo nie wyczytano nazwisk dwojki sedziow, ktorzy widzieli zwyciestwo Bielskiego. Poza werdyktem calkiem fajna, twarda walka, ale nie mozna wygrywac rund samym parciem do przodu i przyjmujac tyle ciosow. Z drugiej strony Karol mial szanse skonczyc to juz w pierwszej, ale nie poszedl na calosc.
 
  • "Czy zatem McGregor w istocie będzie towarzyszył Lobovowi w Brooklynie?

Conor zawsze mnie wspierał. Wspierał mnie przez moją całą karierę. Jest zawsze przy mnie.

– powiedział Rosjanin w podcaście Talking Brawls.

Jeśli wypadnie mu coś bardzo ważnego i nie pojawi się na mojej walce – to nigdy nie stanowi problemu, bo wiem, że zawsze mnie wspiera. Na tę chwilę jest trochę za wcześnie, żeby powiedzieć, czy będzie tam, czy go nie będzie. Chciałbym oczywiście, żeby się pojawił, bo to dla mnie wiele znaczy i wiem, że dla niego wsparcie dla mnie też wiele znaczy. Jeśli będzie w stanie pojawić się – pojawi się.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy i z kim w kolejne oktagonowe tany pójdzie McGregor – o ile w ogóle wróci jeszcze pod sztandar UFC, w co, nawiasem mówiąc, wątpi Nurmagomedov.

Lobov jednak nie ma najmniejszych wątpliwości odnośnie następnej walki swojego zasiadającego na tronie kategorii lekkiej kompana.

Nie ma w ogóle pytania, czy Conor chce walczyć. To wojownik, prawdziwy wojownik. A jest tu bardzo niewielu prawdziwych wojowników.

– powiedział.

Jest mistrzem kategorii lekkiej, więc będzie oczywiście bronił pasa.

Szczerze mówiąc, sytuacja jest obecnie korzystna. Conor negocjuje z UFC, a w międzyczasie Khabib i Tony będą walczyć o tymczasowy pas. Wyłonią kolejnego pretendenta.

Tak, uważam, że będzie walczył ze zwycięzcą tej walki. Na tę chwilę bowiem nie ma wyraźnego pretendenta. Nie można powiedzieć, że Tony nie zapracował na pozycję, w której się znajduje – ale podobnie jest z Khabibem. Też ma dobrą serię. Obaj są mocnymi pretendentami, a zwycięzca będzie prawdziwym, prawdziwym pretendentem i będzie walczył z Conorem o pas."





Zastanawiam się jaka serio jest prawda. Wiadomo, że to Lobov i dziwne by było, gdy wypowiedział się inaczej. Ostatnio był wywiad z Degastańczykiem, gdzie zapytany o faktyczną wartość pasa non stop powtarzał, że ma w kontrakcie walke o prawdziwy pas z Tonym i tak bedzie. Nie obchodzi go jak go mu zabiorą, walka jest o prawdziwy pas. Mam nadzieję tylko, że Dana nie jest na tyle bezczelny i głupi, żeby robić w konia Fergusona i Khabiba. W szczególności tego drugiego, który ma za sobą odpowiednich ludzi w Rosji. Chyba, że są tak pewni zwycięstwa Nurmagomedova, że patrzą w przyszłość na gale w Rosji i ewentualne starcie z Mcgregorem.











wywiad przetłumaczony przez Bartłomieja Stachure z portalu lowking
 
Na Battle on Volga 3, której walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Szymonem Bajorem, a Aleksem Emelianenko wystąpi również Marta Waliczek. Zawodniczka z Bielska wskakuje do turnieju kobiet i zmierzy się tam z lokalną zawodniczką Yulią Kutsenko (2-3).
 
Back
Top