Newsy MMA Userów

Last edited:
Nie istnieje takowy. #FakeNews

jest tylko to:

http://www.espn.com/boxing/story/_/id/19619031/floyd-mayweather-promotions-eyeing-august-26

Ale to nic potwierdzonego. Poza tym na stronce NSAC wykreślono już z kalendarza tą rezerwację na 26 sierpnia. Ploty lecą nonstop a lemingi szaleją.
Wszyscy opierają się na tweecie gościa, który nie pracuje nawet dla ESPN. Nie rozumiem takich newsów trochę, ale co zrobić, wejścia się zgadzają. :) Ludzie zaczną widzieć co jest 5.
 
http://www.espn.com/

Mógłby ktoś dał mi link bezpośredni do tego artykułu?

Żaden to news, ale pamiętam jak kiedyś pisałem o słabym stanie zdrowia mamy Jona Jonesa. Z tego co czytam u Malkiego, jego agenta, na Instagramie, dzisiaj zmarła. RIP.


Dość istotna wiadomość, w kontekście nadchodzącej walki z Cormierem.
 
Nie istnieje takowy. #FakeNews

jest tylko to:

http://www.espn.com/boxing/story/_/id/19619031/floyd-mayweather-promotions-eyeing-august-26

Ale to nic potwierdzonego. Poza tym na stronce NSAC wykreślono już z kalendarza tą rezerwację na 26 sierpnia. Ploty lecą nonstop a lemingi szaleją.
To jest właśnie ten problem, o którym pisałem w innym temacie. Brak rzetelności mediów, opieranie się na bzdurnych źródłach i "fejknewsy" są moim zdaniem większym problemem niż robienie wywiadów z Oświecińskimi i Burneikami tego świata. Czytelnicy nawet nie zdają sobie sprawy, jak są robieni w wuja. No ale

no-co-zrobisz-nic-nie-zrobisz-250x201.jpg
 
Last edited:
To jest właśnie ten problem, o którym pisałem w innym temacie. Brak rzetelności mediów, opieranie się na bzdurnych źródłach i "fejknewsy" są moim zdaniem większym problemem niż robienie wywiadów z Oświecińskimi i Burneikami tego świata. Czytelnicy nawet nie zdają sobie sprawy, jak są robieni w wuja. No ale

no-co-zrobisz-nic-nie-zrobisz-250x201.jpg
dlatego zawsze nalezy zachowac pewna doze sceptycyzmu do tego wszystkiego czym jestesmy bombardowani w tzw mediach. Mnie osobiscie smiesza osobniki, ktore jak tylko zauwaza, ze wogole smiesz kwestionowac, w jakis sposob to czym racza nas media to w ich oczach, zapewne wierzysz tez w chemitrailsy i kurwa w to, ze ziemia jest plaska. Uwazam tych specjalistow za bardziej tepych i niedorzecznych od tych co wlasnie w chemitrailsy wierza. Jakiekolwiek odstepstwo w mysleniu od przyjetego kanonu czy po prostu tzw mainstreamu jest dla nich "teoria spiskowa" Jebane, tepe owieczki #eddiebravostyle Lykajo kazdy kit jak mlode pelikany na wiosne!
 
Zaplanowane gale UFC na ten rok:

TUF 25 Finale – 07/07 – Las Vegas, Nevada
UFC 213 – 08/07 – Las Vegas, Nevada
UFC Fight Night 113 – 16/07 – Glasgow, Scotland
UFC on Fox 25 – 22/07 – Long Island, New York
UFC 214 – 29/07 – Anaheim, California
UFC Fight Night 114 – 05/08 – Mexico City, Mexico
UFC 215 – 19/08 – Seattle, Washington
UFC Fight Night 115 – 02/09 – Rotterdam, Holland
UFC 216 – 09/09 – Edmonton, Canada
UFC Fight Night 116 – 16/09 – TBD, US
UFC Fight Night 117 – 23/09 – Saitama, Japan
UFC 217 – 07/10 – Las Vegas, Nevada
UFC Fight Night 118 – 21/10 – Gdansk, Poland
UFC Fight Night 119 – 28/10 – São Paulo, Brazil
UFC 218 – 04/11 – New York, New York
UFC Fight Night 120 – 11/11 – TBD, US
UFC Fight Night 121 – 19/11 – TBD, Asia(could be Australia)
UFC Fight Night 122 – 25/11 – TBD, Asia(could be Australia)
TUF 26 Finale – 1/12 – TBD, US
UFC 219 – 2/12 – Detroit, Michigan
UFC 220 – 30/12 – Las Vegas, Nevada

In addition, they will hold FOX card in December.
Also planing Latin America (Chile or Argentina ) card in December.
 
Back
Top