Newsy MMA Userów

Nie chodzi o ten konkretny przykład. Tylko całościowo w jej przypadku. Chyba mi nie powiesz że nie wygląda z deka podejrzanie.
Ej, przecież każdy kumaty wie , że naturalna laska nie robi takiego OSTREGO kaloryfera i jeszcze przy tym wrzuca fotki z wiadereczkami lodów. Poza tym zaczyna mi przypominać Porczyk. Kamile jak widziałem przed ostatnią walką na ważeniu to :joe:
 
Patrząc na instgrama Conora i Johna Cavanagh oraz krążące po necie plotki że Mayweather team zabukował MGM na 26 Sierpnia ...... chyba coś ruszyło.
Jeśli chodzi o krążące po necie plotki to Nate Diaz też ma zadebiutować na tej gali w boksie i Floyd proponuje mu treningi w TMT.
 
July 11th

Luis Raul Gomez (4-0) vs. Dan Ige (7-1)

Greg Rebello (CES HW 22-7) vs. Zu Anyanwu (CFFC HW Champ 13-4)

Joby Sanchez (9-2) vs. Manny Vazquez (11-2)

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

July 18th Sean O’Malley (7-0) vs. Alfred Khashakayan (8-3)

Sidney Outlaw (CFFC LW 8-3) vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

July 25th

Gabriel Checco (10-2) vs. Chase Waldon (11-2)

Boston Salmon (5-1) vs. Ricky Turcios (8-0)

Kyle Noblitt (HW 8-0) vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

Date Unknown

Kurt Holobaugh (Titan FC LW Champ 17-4) vs. TBA

Daniel Spohn (TUF Vet 15-5)vs. TBA

Michael Cora (Titan FC WW 4-1) vs. TBA

Daniel Jolly (5-2) vs. TBA

Lista walk zaklepanych na cotygodniowe gale UFC Fightpass.
 
Patrząc na instgrama Conora i Johna Cavanagh oraz krążące po necie plotki że Mayweather team zabukował MGM na 26 Sierpnia ...... chyba coś ruszyło.

W chuju chyba ruszyło, aby coś ruszyło to musi być licencja bokserska, a tej na razie brak.
 
W chuju chyba ruszyło, aby coś ruszyło to musi być licencja bokserska, a tej na razie brak.
To chyba najmniejszy problem co ? Oby dwoje dostaną ją w jeden dzień.
"Bob Bennet: Floyd Mayweather vs. Conor McGregor boxing match is ‘approvable fight’ "
 

Może im salę nową sprezentują. Mam dwóch kumpli co trenowali w Sharku i mówią, że na tym rozejściu się to obie strony straciły. Cała kompania pod dowództwem Zabora nie bardzo ma gdzie ćwiczyć, bo alternatywą jest mały i ciasny Octopus, za to Shark nie ma już magnesu w postaci rozpoznawalnych zawodników.
 
Może im salę nową sprezentują. Mam dwóch kumpli co trenowali w Sharku i mówią, że na tym rozejściu się to obie strony straciły. Cała kompania pod dowództwem Zabora nie bardzo ma gdzie ćwiczyć, bo alternatywą jest mały i ciasny Octopus, za to Shark nie ma już magnesu w postaci rozpoznawalnych zawodników.
Jak chcą coś sprezentować komuś to niech to robią za własne pieniądze a nie prywatę będą pompować za cudze.
 
July 11th

Luis Raul Gomez (4-0) vs. Dan Ige (7-1)

Greg Rebello (CES HW 22-7) vs. Zu Anyanwu (CFFC HW Champ 13-4)

Joby Sanchez (9-2) vs. Manny Vazquez (11-2)

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

July 18th Sean O’Malley (7-0) vs. Alfred Khashakayan (8-3)

Sidney Outlaw (CFFC LW 8-3) vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

July 25th

Gabriel Checco (10-2) vs. Chase Waldon (11-2)

Boston Salmon (5-1) vs. Ricky Turcios (8-0)

Kyle Noblitt (HW 8-0) vs. TBA

TBA vs. TBA

TBA vs. TBA

Date Unknown

Kurt Holobaugh (Titan FC LW Champ 17-4) vs. TBA

Daniel Spohn (TUF Vet 15-5)vs. TBA

Michael Cora (Titan FC WW 4-1) vs. TBA

Daniel Jolly (5-2) vs. TBA

Lista walk zaklepanych na cotygodniowe gale UFC Fightpass.

Kto to jest?:benny:


 
Brak lowkicków wydaje się teraz logicznym wytłumaczeniem. Chociaż jako tłumaczenie porażki też się nada



 
Last edited:
Back
Top