Newsy MMA Userów

Ranallo jeszcze nie jest wolnym agentem, ponieważ ma kontrakt ważny z WWE do sierpnia (bodajże 17). Sprawa wygląda jednak tak, że od kilku tygodni nie pojawia się w WWE TV ze względu na depresję. Pojawiły się plotki, że Mauro już nie wróci do WWE, jednak do 17 sierpnia będzie u nich pod kontraktem. W dobie kiedy jakiś czas temu UFC mówiło, że w połowie roku będą mieli nowego komentatora, można wysuwać różne hipotezy np. takie w których UFC po cichu dogadało się z Ranallo i tylko czeka aż mu się kontrakt skończy i przeskoczy do Ultimate Fighting Championship. Co by nie mówić, Ranallo jest w chwili obecnej chyba najlepszym (mi znanym) komentatorem sportów walki, który za kilka miesięcy będzie dostępny.
O ja pierdole. Rogan i Ranallo na galach ppv gdyby było... skakałbym pod sufit z radości.

Bo bez :goldi: zamuła trochę :siara:
 
Koksu jaki nabity skarwensen:) Nie ma co ukrywać, ale zabawny z niego wynalazek. Jak na początku miałem pewne aluzje co do tego pojedynku, tak teraz stwierdzam, że taka jedna waleczka ku uciesze gawiedzi nie zaszkodzi:)
 


Patrząc na tempo sprzedaży biletów to powinni się szarpnąć po rekord UFC, ale ze słów Kawula wynika że scena będzie jebitna i zmieści się około 50 k ludzi.

13 lutego - pobity rekord KSW, czyli jakieś - 20 k
7 marzec - pobity rekord UFC ze Szwecji - 31 k
13 kwiecień - 44 k
27 maj - został miesiąc i dwa tygodnie, 10 k mogliby jeszcze wyciagnąć
 
Patrząc na tempo sprzedaży biletów to powinni się szarpnąć po rekord UFC, ale ze słów Kawula wynika że scena będzie jebitna i zmieści się około 50 k ludzi.
NO i mogą najwyższe sektory za sceną jeszcze nie były puszczone do sprzedaży.
 
Back
Top