Newsy MMA Userów


Chris+Weidman+D6URv-Xn89ym.jpg


To jest kurwa przykre jak Chris teraz wygląda.
 
Nie ma tematu z oficjalnym ważeniem, więc wrzucę:

Perły cycatej i full wyjeba Gegarda na propsie ;)
 
Zagadka na Sobotę, kto to powiedział ? ( w ogóle zajebisty cytat)

"I did not find fighting. Fighting found me."
 
Trochę nie czaję tego gadania, bo moim zdaniem on zawsze miał trochę leniwe te prawe oko.

chris-weidman-luke-rockhold-ufc-194_543299_OpenGraphImage.png


Co ciekawe na pewnych zdjęciach to widać fest, na niektórych w ogóle.


To prawda. On tylko na niektórych zdjęciach wygląda jakoś tak pokracznie. Na filmach praktycznie w ogóle tego nie widać. Ludzie przesadzają. To i tak wciaż pewnie jeden z przystojniejszych gości w UFC :lol:
 
To prawda. On tylko na niektórych zdjęciach wygląda jakoś tak pokracznie. Na filmach praktycznie w ogóle tego nie widać. Ludzie przesadzają. To i tak wciaż pewnie jeden z przystojniejszych gości w UFC :lol:

Jestem fanem Chrisa od 2013, po walce z Rockholdem już coś było podejrzane z jego wyglądem i tutaj nie ma się co dziwić bo zebrał mnóstwo ciosów z dosiadu, a brutalny nokaut od Romero na pewno nie pomógł. Po prostu dla mnie to jest niepokojące i teraz jeszcze dostaje kolejnego mega mocnego rywala. Co ciekawe po tym kolanie od Yoela od razu się pojawił na konferencji prasowej, a teraz wraca nie wiem czy nie za szybko to wszystko.
 
PLMMA 75 Championship grudzień 2017
open Paweł Trybson Trybała vs TBA

Trybson vs Najman.

Ogólnie te rozpiski to parodia. Dokładnie to samo z pozmienianą kolejnością walk.
 
Back
Top