Newsy MMA Userów

Kolejny świadek w procesie zawodników MMA z Olsztyna

Prawie dwa lata procesu nie wystarczyły obrońcom, żeby zgłosić wszystkich świadków. Dlatego proces czterech zawodników MMA z Olsztyna jeszcze potrwa...
Było już o krok od wyroku. Niespodziewanie jednak obrońcy oskarżonych złożyli wniosek o wezwanie kolejnego świadka. Sąd zgodził się na to i odroczył sprawę do końca grudnia. Tym samym Asłan A., Asłambek S. oraz Michał Sz. i Piotr P. na wyroki jeszcze poczekają.

Cała czwórka to zawodnicy MMA z Olsztyna. Dwóch pierwszych to obywatele rosyjscy, pochodzący z Czeczenii. Są oskarżeni o to, że groźbami i przemocą fizyczną zmuszali Konrada M. do zwrotu 200 tys. zł długu. Asłan A. odpowiada także za wprowadzenie w błąd urzędników Urzędu Wojewódzkiego. Według prokuratury wyłudził od nich kartę pobytu w Polsce. Ma też zarzut posługiwania się nieprawdziwą kartą pobytu w Polsce.

Asłan A. poza zarzutami polskiej prokuratury jest też ścigany przez wymiar sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej. Tamtejsze służby uważają, że zamordował człowieka w Kaliningradzie w 2008 r.

Obu Czeczenom grożą po trzy lata więzienia. Poważniejsze zarzuty mają Polacy: za wymuszenia rozbójnicze i rozboje grozi im po 12 lat więzienia. Proces przed Sądem Rejonowym w Olsztynie zaczął się w lutym 2015 r. Kolejny termin sąd wyznaczył na 23 grudnia.


http://olsztyn.wm.pl/398573,Kolejny-swiadek-w-procesie-zawodnikow-MMA-z-Olsztyna.html#axzz4QFW2onpQ
 
Kolejny świadek w procesie zawodników MMA z Olsztyna

Prawie dwa lata procesu nie wystarczyły obrońcom, żeby zgłosić wszystkich świadków. Dlatego proces czterech zawodników MMA z Olsztyna jeszcze potrwa...
Było już o krok od wyroku. Niespodziewanie jednak obrońcy oskarżonych złożyli wniosek o wezwanie kolejnego świadka. Sąd zgodził się na to i odroczył sprawę do końca grudnia. Tym samym Asłan A., Asłambek S. oraz Michał Sz. i Piotr P. na wyroki jeszcze poczekają.

Cała czwórka to zawodnicy MMA z Olsztyna. Dwóch pierwszych to obywatele rosyjscy, pochodzący z Czeczenii. Są oskarżeni o to, że groźbami i przemocą fizyczną zmuszali Konrada M. do zwrotu 200 tys. zł długu. Asłan A. odpowiada także za wprowadzenie w błąd urzędników Urzędu Wojewódzkiego. Według prokuratury wyłudził od nich kartę pobytu w Polsce. Ma też zarzut posługiwania się nieprawdziwą kartą pobytu w Polsce.

Asłan A. poza zarzutami polskiej prokuratury jest też ścigany przez wymiar sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej. Tamtejsze służby uważają, że zamordował człowieka w Kaliningradzie w 2008 r.

Obu Czeczenom grożą po trzy lata więzienia. Poważniejsze zarzuty mają Polacy: za wymuszenia rozbójnicze i rozboje grozi im po 12 lat więzienia. Proces przed Sądem Rejonowym w Olsztynie zaczął się w lutym 2015 r. Kolejny termin sąd wyznaczył na 23 grudnia.


http://olsztyn.wm.pl/398573,Kolejny-swiadek-w-procesie-zawodnikow-MMA-z-Olsztyna.html#axzz4QFW2onpQ
Dobrą masę można zrobić na więziennej misce:homer:
 


:o o::o o::o o:

Ilu jest tutaj zarejestrowanych użytkowników? Tylko Conores oglądali tę galę? Czy coś źle zrozumiałem w tym tweecie?

EDIT: info na temat retransmisji w poniedziałek o 21:00.



Płakać się chce jeśli to prawda. Kolejną galę UFC w Polsce zobaczymy jak Aldo rewanż...

A przy okazji się pochwalę:

  1. Przyznano ci nagrodę: Niebieski pas

    4 minutes ago
:lol:
 
Last edited:
Na zlocie pytałem Wojka o ostatnie nieogłoszone zestawienie na KSW 37 i powiedział mi, ze szykują niespodzianke. Czas mija, do gali coraz bliżej a tu cisza
siaraemotsmallwhite.gif


O ilośc gal też pytałem i dowiedziałem się tyle, że na pewno będzie 4 :mamed: #pracują

Co do pierwszej gali w 2017r to Wrocław jest brany poważnie pod uwagę. Łódź raczej daleko, słaba hala pod KSW. Spodek był ponoć brany pod uwagę ale ostatnie wydarzenia podczas Fenu jakoś oddaliły plany na organizacje tam gali. Jesli chodzi o slask to poczekają na Gliwice

Nie wiem dlaczego teraz o tym pisze ale jakoś wywiad z Martinem mi o tym przypomniał
 
Konkurencja twierdzi, że ten Brazylijczyk który jest aktualnym mistrzem PLMMA w wadze lekkiej podpisał kontrakt z KSW :lol:
 
Na sherdogu ma przegraną z Marianem, ale jaja hehe. Co do ruchu cyrku, to wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd takie odpady brać zamiast czołówki europejskiej.
A ja tam widze plusy tego transferu , no chyba , że K&L zamierzają odrazu mu dać szanse walki o pas to mógłbym wtedy zmienić zdanie , ale póki co nic nie jest wiadome , według mnie Brazylijczyk jest dobrą opcją dla takich zawodników jak Szuli czy Piraev , którego mam nadzieję , że jeszcze zobaczymy na którejś z gal , Brazylijczyk dobrze zaprezentował się na PLMMA więc dla niektórych nie jest już ogórem z faveli czy tam no name
 
A ja tam widze plusy tego transferu , no chyba , że K&L zamierzają odrazu mu dać szanse walki o pas to mógłbym wtedy zmienić zdanie , ale póki co nic nie jest wiadome , według mnie Brazylijczyk jest dobrą opcją dla takich zawodników jak Szuli czy Piraev , którego mam nadzieję , że jeszcze zobaczymy na którejś z gal , Brazylijczyk dobrze zaprezentował się na PLMMA więc dla niektórych nie jest już ogórem z faveli czy tam no name
Moim zdaniem jest słaby jak wszyscy, których ściągnęli do tej pory, a było ich bardzo wielu (Koike niby japończyk,więc nie liczę). Marian trenował 4-5 jednostek w tygodniu to przegrał. Jakoś Cage Warriors, BAMMA i Rosyjskie organizacje potrafią ściągać ciekawe nazwiska, a w cyrku tylko jeden kierunek obrany na biednych i tanich Brazylijczyków.
 
Nie wierzę , że do ktores z " tych " nazwisk " nie dostało propozycji , ale jest także druga strona medalu , czy taki zawodnik chce walczyć dla KSW czy odpowiadają mi warunki , klauzule kontraktowe itd , z BAMMA czy CW akurat łatwiej trafić poza ocean więc myślę , że tym większość zawodników się kieruje , ACB dobrze płaci , na naprawdę dobre nazwiska więc ?
 
Back
Top