Newsy MMA Userów

14657419_1290185564367151_6553051379507649221_n.jpg

Proszę
Ja Cie pierdole...
 
Teddy Violet, po porazkach z Pimblettem na CW i Omigawa na WSOF rywalem Kuby Kowalewicza w ME WCA Fight Night 3, juz 20 listopada. Bardzo fajne zestawienie.

1422438841session_pro_3-1.jpg

http://www.sherdog.com/fighter/Teddy-Violet-107327


Bardzo dobre i mocne zestawienie dla Kowalewicza! Będzie ciężko, bo jak już nie raz się przekonaliśmy przedstawiciele MMA Factory prezentują wysoki poziom i nie ma z nimi łatwo. Jeżeli Kuba upora się z tym rywalem to nie widzę innej możliwości niż powrót do KSW na pierwszej gali w 2017 r. np. z Grzegorzem Szulakowskim. Powodzenia Kuba!

Wywiad również bardzo dobry, pojawia się wiele ciekawych informacji na temat prawie wszystkich zawodników WCA, także jak najbardziej polecam wysłuchać.
 
P.Michalak zwolnionybz KSW.
Info z FB Piotrka

Swoją drogą wydaje mi się że z Piotrka wchodzi Bosy bo ostatnio Bronder - sędzia główny KSW sędziował na galach u Bosego na Slugfest i w Czechach. No i Bosy był na ostatnim KSW
 
P.Michalak zwolnionybz KSW.
Info z FB Piotrka

Swoją drogą wydaje mi się że z Piotrka wchodzi Bosy bo ostatnio Bronder - sędzia główny KSW sędziował na galach u Bosego na Slugfest i w Czechach. No i Bosy był na ostatnim KSW

ciekawe czy to ma coś z tym wspólnego:
"Polska......kraj w ktorym nepotyzm wysysasz z mlekiem matki "
 






Prawdopodobnie zwolnieni


Płacz tych wszystkich przegrywów, ach! Jak już będę bogaty, to wykupię te amerykańskie media MMA i na drugi dzień zwolnię wszystkich płaczków - z Helwanim na czele!
 
Płacz tych wszystkich przegrywów, ach! Jak już będę bogaty, to wykupię te amerykańskie media MMA i na drugi dzień zwolnię wszystkich płaczków - z Helwanim na czele!
Jonathana i Mookiego na czele wtedy postaw. :)

 
Zazwyczaj się takim czymś nie interesuję, ale lata plotka po Twitterze o Aldo vs. Cruz na UFC 207.
 
A nie mówiłem ? Pisałem o takiej walce w jakimś temacie z Cruzem UFC 207, do przewidzenia. Sportowo zajebiście mega walka.
 
Zazwyczaj się takim czymś nie interesuję, ale lata plotka po Twitterze o Aldo vs. Cruz na UFC 207.
Mega petarda jeśli do tego dojdzie!
Dana mówił, że ma coś dużego dla Cruza (bez skojarzeń), a i pewnie Aldo taka opcja również odpowiada (jeszcze jeśli dostaną % z ppv to już w ogóle).
 
Na bank będzie taka walka, jestem w stanie postawić na to pieniądze, że coś takiego zostanie ogłoszone, a czy niej dojdzie to nie wiadomo, nie zdziwiłbym się gdyby Cruz albo Aldo nagle złapali kontuzję, u nich to typowe.
Sportowo naprawdę mega zajebiste zestawienie, w chuj jestem ciekaw kto to wygra.
 
Back
Top