Newsy MMA Userów


Szczerze? Cieszyłem się, że Topuria wypadł z Jourdainem bo za wcześnie dla nich na tę walkę, oni zasługują by walczyć ze sobą jak już będą wysoko w rankingu. To samo z Evloevem, wolałbym by bili się, jak będą wyżej w rankingach i liczyłem, że nie zestawią ich ponownie, a tak to któryś musi przegrać już na tym etapie karier :childcry:
 
Szczerze? Cieszyłem się, że Topuria wypadł z Jourdainem bo za wcześnie dla nich na tę walkę, oni zasługują by walczyć ze sobą jak już będą wysoko w rankingu. To samo z Evloevem, wolałbym by bili się, jak będą wyżej w rankingach i liczyłem, że nie zestawią ich ponownie, a tak to któryś musi przegrać już na tym etapie karier :childcry:
Też uważam że za wcześnie ale najwidoczniej UFC chuj nasze zdanie obchodzi :fjedzia:
 
Ja mam teraz win-win situation.
Jeżeli wygra Francis to będę happy bo uratuje wagę ciężka od stypoGejna i jego gownianego nudnego stylu.
Jak stypiarz wygra to wpadnie siano
711468B9-C6A1-4EF8-B774-1411DFC436CE.jpeg
 
@99picks @Sugar_CHAMP wypierdalaj z tymi bzdurami do swojego dzialu dla niedojebow umyslowych.
Picksowi odpowiedziałem bo ma on u mnie szacun na tym forum :neildegrassewhoa:
Nawet nie wiedziałem że to jest wątek z newsami :śmiech:
Myślisz że o 5 rano będę dokładnie patrzył gdzie jestem xDD
U mnie dużo userów jest skreślonych mogą mnie oznaczać 500 razy i ani razu im nie odpowiem
 
Back
Top