Newsy MMA Userów

Loża szyderców, loża szyderców, ale jak Don Mattia "Maciej" stwierdzi, że pierdoli KSW bo z filmów może być więcej - to może być z KSW gorzej niż jest :childcry:
Ma czuja do pop kultury jak z tą walką Najman vs Pudzian


Myślę że z filmami może nie chodzić o lepszy sos a po prostu o robienie czegoś nowego. Po 15 latach działania w czymś można się wypalić. Miałem wrażenie, że jakiś czas temu widać było, że coś tam się dzieje u "włodarzy" KSW z motywacją.
 
Myślę że z filmami może nie chodzić o lepszy sos a po prostu o robienie czegoś nowego. Po 15 latach działania w czymś można się wypalić. Miałem wrażenie, że jakiś czas temu widać było, że coś tam się dzieje u "włodarzy" KSW z motywacją.
Widać od jakiś 3 lat ponad - wydaje mi się, że niedługo po KSW na Narodowym się lekko wypalili - jakoś po tej gali stracili część zapału.
 
Myślę że z filmami może nie chodzić o lepszy sos a po prostu o robienie czegoś nowego. Po 15 latach działania w czymś można się wypalić. Miałem wrażenie, że jakiś czas temu widać było, że coś tam się dzieje u "włodarzy" KSW z motywacją.
Zapewne są ustawieni do końca życia, więc teraz chodzi o to by po prostu robić co się chce proste
Widać od jakiś 3 lat ponad - wydaje mi się, że niedługo po KSW na Narodowym się lekko wypalili - jakoś po tej gali stracili część zapału.

Przyjemniej się goni króliczka a jak się już złapie to nuda
 
Myślę że z filmami może nie chodzić o lepszy sos a po prostu o robienie czegoś nowego. Po 15 latach działania w czymś można się wypalić. Miałem wrażenie, że jakiś czas temu widać było, że coś tam się dzieje u "włodarzy" KSW z motywacją.
przed umową z viaplay myślałem, że może liczą na umowę z UFC jak te niektóre brytyjskie organizacje, albo na wykupienie przez Czeczenów, bo co jak co, ale ACA kasy nie brakuje :roberteyeblinking:
BTW to jest pytanie, które chciałem zadać w Hejtparku z Kawulskim: ile według nich ktoś byłby w stanie zapłacić za wykupienie większości udziałów KSW
 
Byłoby spoko ale czy Marian nawet chce? :zakręcony:
Chce, ale nie odejdzie w stylu Gamera tylko na przyjecielskich warunkach bo czuję się częścią rodziny KSW, może odejdzie po wypełnieniu tego kontraktu co wypełnia a może jak wypełni następny, powiedział mniej więcej że UFC to największą organizacja i że każdy zawodnik prawdopodobnie chce tam trafić, Marian ma ambicje.

E: nie tyle co ofertę a po prostu jakieś zapytanie/zainteresowanie. Nie ma rozmów na temat kontraktu czy przeciwnika i daty debiutu.

Jest też opcja że jak będzie walka z Saladinem to dojdzie do pierwszych kontroli antydopingowych w KSW, Marian jest gotów za to nawet zapłacić a Mbappe nie ma nic przeciwko.
 

Nieważne z kim - oby przegrał.
W ogóle UFC powinno przemyśleć jak przyciągnąć fanów i zatrudnić jednego fenomenalnego zawodnika który mieszka na Wyspach. Ulubieniec publiki, absolutna legenda - walki dla czołowych federacji, to i w UFC mógłby dostać walkę.
1642729237792.png
 
Podobno ma zakaz uzywania kolan w parterze. A tak serio to super sprawa jak go Mas poprosil i zaprosil do siebie zeby mu pomogl. Oplaci mu wszystko ugosci super sprawa.
A przy tym Mati może zrobić obóz do nadchodzącej własnej walki. Bo fajnie jakby na kwiecień-początek maja miał kolejną, a numerowana gala i MC... marzenie.
 
Back
Top