Newsy MMA Userów

FB_IMG_1631173207701.jpg
 
Kolejne głośne nazwisko z wysp


Jakie głośne, to jakis koles który pokonał jedno średnie nazwisko i go hajpują, dostał największego placka jakiego mógł dostać w wadze 77kg. Smuci mnie to, że goście tacy, którzy by go zgwałcili w oktagonie jak Daniel Skibiński dalej nie dostają szansy, a takie coś wchodzi...
 
Jakie głośne, to jakis koles który pokonał jedno średnie nazwisko i go hajpują, dostał największego placka jakiego mógł dostać w wadze 77kg. Smuci mnie to, że goście tacy, którzy by go zgwałcili w oktagonie jak Daniel Skibiński dalej nie dostają szansy, a takie coś wchodzi...
Czytaj ze zrozumieniem.. Z wysp, czyli jak na tą scenę głośnie po niedawno debiutującym Pimblecie, nie miałem na myśli że w skali światowej
 
Czytaj ze zrozumieniem.. Z wysp, czyli jak na tą scenę głośnie po niedawno debiutującym Pimblecie, nie miałem na myśli że w skali światowej
Myślałem, że nie chodzi o popularność, bo jednak jakoś strasznie popularny teraz nie jest, w porównaniu do Pimbletta czy Gamrota kiedy debiutowali to słabo z popularnością.
 
od 2 na fight klubie bkfc 21


z soboty na niedziele od 2 na youtubie bare knuckle od dady 5000


w sobote od 20 na fite.tv brytyjskie bare knuckle z polakiem na karcie
 
od 2 na fight klubie bkfc 21


z soboty na niedziele od 2 na youtubie bare knuckle od dady 5000


w sobote od 20 na fite.tv brytyjskie bare knuckle z polakiem na karcie

Brawl by the river. Umrze w końcu ktoś w tej napierdalance na gołe pięści i będą się zastanawiać co zrobili źle. Dotyczy to też PL. Moja opinia.
 
Back
Top