Newsy MMA Userów


Widać, że główną bronią Tyrona jest jego UMYSŁ . . . gdyż dzierży go gotowy do walki . . .
big-bang-theory-star-trek.jpg
 
Mokebe to chyba prosto z Afryki dotarł :DC:



Obecnie mieszkam za granicą w dzielnicy afrykańskiej, gdzie większość ludzi zasiedlających mieszkania pochodzą z Ghany, czy Surinamu (to już Latino America), ale kilka razy spotkałem takich wielkoludów jak Ngannou, m.in. ostatnio w Walentynki w sklepie jeden kupił kwiaty i ofiarował je całkiem przypadkowej, dorodnej murzynce, było to przemiłe dla oka, ale do czego zmierzam... Że oni w Kamerunie to mają właśnie takie specyficzne mordy i duże gabaryty... Jak dołożysz do tego modę na mokasyny to już wiesz, że to typowy Kameruńczyk. Kiedyś wszyscy czarni zlewali mi się w jedno, teraz potrafię ich rozróżnić, naprawdę mam do tego dar. Tak jak do rozpoznawania bez otwierania mordy Polaków za granicą :mamed:
 
Last edited:
Obecnie mieszkam za granicą w dzielnicy afrykańskiej, gdzie większość ludzi zasiedlających mieszkania pochodzą z Ghany, czy Surinamu (to już Latino America), ale kilka razy spotkałem takich wielkoludów jak Ngannou, m.in. ostatnio w Walentynki w sklepie jeden kupił kwiaty i ofiarował je całkiem przypadkowej, dorodnej murzynce, było to przemiłe dla oka, ale do czego zmierzam... Że oni w Kamerunie to mają właśnie takie specyficzne mordy i duże gabaryty... Jak dołożysz do tego modę na mokasyny to już wiesz, że to typowy Kameruńczyk. Kiedyś wszyscy czarni zlewali mi się w jedno, teraz potrafię ich rozróżnić, naprawdę mam do tego dar. Tak jak do rozpoznawania bez otwierania mordy Polaków za granicą :mamed:
Next level to powinna być dla Ciebie przeprowadzka do dzielnicy azjatyckiej :D
 
Jan Błachowicz i jego pierwsza w karierze walka wieczoru na gali UFC będzie najważniejszym tematem najnowszego odcinka programu „Puncher Extra Time”. Przyjrzymy się też kolejnemu zestawieniu gali MB Boxing Night. Będą wywiady, wspomnienie legendarnego polskiego boksera i korespondencja z USA. Premiera „Puncher Extra Time” w poniedziałek w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl od godz. 20.00
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...lachowicz-gotowy-na-walke-wieczoru/?ref=kafle
@Baasteek
 
Back
Top