Newsy MMA Userów

To GSP musi cos udowadniac jeszcze teraz ? Bo Woodley wygral z Maia i Tillem? To moze warto zadac takie pytanie ile lat Woodley,, dominiwal" swoja kategorie, a ile GSP ?
Niech Woodley wygra jeszcze ze 3-4 walki to wtedy bedzie mozna porownywac
Jakby GSP był starszy o 10 lat od Woodley to okej, ale oni sa w tym samym wieku.
 
To GSP musi cos udowadniac jeszcze teraz ? Bo Woodley wygral z Maia i Tillem? To moze warto zadac takie pytanie ile lat Woodley,, dominiwal" swoja kategorie, a ile GSP ?
Niech Woodley wygra jeszcze ze 3-4 walki to wtedy bedzie mozna porownywac

Nie musi.
 
Tak to jest jak się śledzi MMA od walk Conora z Diazem.

Wchodzą na Wikipedię, i znają tylko trzech ostatnich rywali GSP. :korwinlaugh:

To racja, porównywanie GSP do Woodleya jest na ten moment nie na miejscu, jeśli patrzysz na rekord. Można oczywiście porównywać umiejętności w prime, ale to czysta fantastyka.
 


No to chyba coś źle zrozumiałeś, bo ja tam nigdzie nie napisałem, że Woodley jest najlepszym półśrednim w historii :jarolaugh: fajnie tylko by było, żeby GSP to wszystkim wyjaśnił.
 
Ja pierdolę co ja czytam. Zawodnik, który od 2 lat jest mistrzem i najebał 3 obrony jest lepszy od zawodnika, który przez 6 lat dominował dywizję i najebał 9 obron :facepalm:
? Goście z różnych epok jeśli chodzi o sport niektóre kryteria z ch..a wzięte.
 
Ostatecznie liczy się to, kto więcej osiągnął
To jest nieporównywalne, a te wszelkie dyskusje są głupie. Tyron jest lepszym bardziej nowoczesnym zawodnikiem sztuk mieszanych i jego strategia nie polega nie przeleżeniu swoich oponentów, w sporcie który się cały czas rozwija.
 
To jest nieporównywalne, a te wszelkie dyskusje są głupie. Tyron jest lepszym bardziej nowoczesnym zawodnikiem sztuk mieszanych i jego strategia nie polega nie przeleżeniu swoich oponentów, w sporcie który się cały czas rozwija.

To twoja opinia
 
Back
Top