Newsy MMA Userów

"Wystarczy popatrzeć na brodę"

Nie mam obsesji na jego punkcie, więc nie interesuje mnie jego broda. Filmik wrzucony 3 dni temu, więc obstawiam, że nowy. Jak nie, to mnie poprawicie.
Skoro wyszukujesz takie filmiki to chyba jednak obsesja :}

No tak jak filmik wrzucony dopiero teraz, znaczy ze na pewno z bieżącego okresu... porażająca logika.

Ten sprzed 5 ciu miesięcy.
 
Konferencja Prasowa PLMMA:
12.09.2018 (środa)
godz. 14.30
Wilanów


Konferencja będzie dotyczyć zmian w PLMMA, a także najbliższych gal. Zostaną przedstawione nowe osoby, które będą budować PLMMA.

Obecni będą zawodnicy:
Szymon Kołecki (6-1) - mistrz olimpijski
Łukasz Warchoł (1-1) - mistrz PLMMA w wadze ciężkiej
Kevin Szaflarski (4-1) - mistrz świata amatorów IMMAF w wadze ciężkiej
 
Upcoming Guests on the Joe Rogan Experience Podcast :

September 12, 2018
TJ Dillashaw / Duane Ludwig



 
Jeden z moich ulubionych, a zarazem najlepszych trenerow w Polsce, dobrze podsumowuje ostatnia walke swojej podopiecznej.

"Nie taki byl gameplan"
"Nie sluchala sie"
"Dobrze, ze sie nie slucha i reaguje insyntkownie i po mocnym uderzeniu wchodzi w bijatyke"
"Nie miala wchodzic w bijatyke"
"Nie da sie z tego wyciagnac zadnych wnioskow"
"Gdybym wiedzial to co teraz to by ta walka potoczyla sie calkiem inaczej"

:fjedzia:

 
Jeden z moich ulubionych, a zarazem najlepszych trenerow w Polsce, dobrze podsumowuje ostatnia walke swojej podopiecznej.

"Nie taki byl gameplan"
"Nie sluchala sie"
"Dobrze, ze sie nie slucha i reaguje insyntkownie i po mocnym uderzeniu wchodzi w bijatyke"
"Nie miala wchodzic w bijatyke"
"Nie da sie z tego wyciagnac zadnych wnioskow"
"Gdybym wiedzial to co teraz to by ta walka potoczyla sie calkiem inaczej"

:fjedzia:



Mrozowski niezla hiena, akurat taka miniaturke musial wybrac do wideo, zeby tylko wiecej wyswietlen nastukac

swoja droga :



:cmgkeepgoing:
 
41622021_1339032289565471_3362699384037834752_n.jpg
 
PYD8TcLnOYXVPmrwnh_6UkSYN7yGC5LeHjnBCreHhrE.jpg

Info dla laików.

Naciągane.
1. UFC Divisions ruled: Middlewight, no zwakował pas zaraz po zdobyciu,obijając mistrza który nigdy na serio nie obronił pasa
2. Rematches to też trochę naciągane, bo Tyron miał dwie porażki na początku swojej kariery a po wejściu do UFC nie kręcił się na początku w okoliach pasa mistrzowskiego, tak samo z Rorym, Rory opuścił UFC, gdyby nie to 100% byłby rewanż, poza tym zmiótł Robbiego, który zmasakrował Rory'ego, wiem mma matma
3. UFC champion vs champion record: naciągane, przestańcie z tym Bispingiem, bo to była kpina, Majkela znokautował Kelvin dwa tygodnie pozniej
4. Record vs Non-uFC Champions: naciągane, Woodley dominuje w erze, gdzie rynek mma została zmonopolizowany przez UFC, więc nie ma takich okazji

Inna era.
 
Back
Top