Newsy MMA Userów

ahl03jhlwcr01.jpg

To już stare zdjęcie. Dodał je już dawno temu, tylko potem usunął.
 


d6F5RE3.png


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

trochę stare ale ja tego tu nie widziałem. Materiał o Stipe w którym prowadzącym jest DC :lol:

 
Last edited:

Bardzo ostrożnie. Wycelowali w miejsce gdzie chyba nie ma problemu z wizą pracowniczą(o ile Rosjanie potrzebują), a w razie wpadki dopingowej nie będzie to miało większego znaczenia na odbiór tego zawodnika w USA i będą mogli go po cichu usunąć. Mam jednak nadzieję, że Yan bez problemu zawalczy w UFC nawet na terenie USA i pokaże się z najlepszej strony.
 
Filmik od Najmana na jutubie i prawie same łapki w góre, głowna na wykopie do czego to doszło :lol: Ja wiem, że KSW święte nie jest ale rozwala mnie to jak nagle casuale wierzą tej szui we wszystko :lol: Ale trzeba przyznać, że Marcin gadke ma. Chciałbym zobaczyć konfrontacje na słowa z Kawulem :lol:

 
Filmik od Najmana na jutubie i prawie same łapki w góre, głowna na wykopie do czego to doszło :lol: Ja wiem, że KSW święte nie jest ale rozwala mnie to jak nagle casuale wierzą tej szui we wszystko :lol: Ale trzeba przyznać, że Marcin gadke ma. Chciałbym zobaczyć konfrontacje na słowa z Kawulem :lol:


tu bardziej chodzi o hejt na KSW
 
Pankration - imho starożytny odpowiednik MMA, poza tym ciekawie prawi. Powinien wyzwać Kawulów dwóch, jak mają jaja to do klatki z Marcinem, taki rodzimy "Money Belt".
 
Last edited:
Filmik od Najmana na jutubie i prawie same łapki w góre, głowna na wykopie do czego to doszło :lol: Ja wiem, że KSW święte nie jest ale rozwala mnie to jak nagle casuale wierzą tej szui we wszystko :lol: Ale trzeba przyznać, że Marcin gadke ma. Chciałbym zobaczyć konfrontacje na słowa z Kawulem :lol:


A ja z testovironem
 
Back
Top