Newsy MMA Userów

Ostatnio za bardzo nie mogę go już słuchać. Nie chce walić stereotypami ale ta nacja coś w sobie ma.



Podpuszcza zawodników w taki sposób od lat ale mi osłabło ciśnienie na niego jak się przyznał że latami brał kasę od UFC a potem się spłakał na antenie jak go zbanowali. Inna rzecz, że w tej branży jest najbardziej znany, zajebiście pracowity i ogarnia setki tematów więc i tak korzystam z jego materiałów / wiedzy. Najlepsze że od czasu bana w UFC próbuje nagle promować inne organizację :lol:
 
Podpuszcza zawodników w taki sposób od lat ale mi osłabło ciśnienie na niego jak się przyznał że latami brał kasę od UFC a potem się spłakał na antenie jak go zbanowali. Inna rzecz, że w tej branży jest najbardziej znany, zajebiście pracowity i ogarnia setki tematów więc i tak korzystam z jego materiałów / wiedzy. Najlepsze że od czasu bana w UFC próbuje nagle promować inne organizację :lol:
Bana mu usunęli błyskawicznie. Być może już nie płacą wiec próbuje się odgrywać jak ex dziewczyna z tekstem że przeleci wszystkich twoich kumpli.
 
walka nie byla w mma po pierwsze tylko w k1 wiec nie ma nic do tego
Podejrzewam że jednak ma
i tak i nie, wszystko zależy jak się pewien duet w najlepszej federacji w galaktyce do tego odniesie. Jeśli sami mieli plany wobec Longera żeby walczył o pas, to nie ma nic do znaczenia, ''k1 to nie mma!! '', a jeśli nie chcieli go, teraz mają świetny pretekst, a sam Longer pewnie teraz będzie musiał wrócić na ''szlak zwycięstwa'' żeby marzyć o tym zacnym tytule pretendenta.
 

ffa1e089b8328988dde39800fc003bca6a6d488d32e64900b2f7791d70b967e4.jpg
 
Back
Top