Newsy MMA Userów

VebVpU0.jpg
Tak teraz wygląda musza w UFC? :damjan:
 

Komentarz spod tego linku idealnie obrazuje moje zdanie:


Wydawalo sie ze po romansie z TV PULS cos do przodu pojdzie z organizacja, wczesniej wspolpraca z Nastkiem... Patrzac na np. takie detale jak organizacja konferencji prasowych gdzie organizuje sie ja w Toruniu przy przescieradlach na stołach widac ze w PLMMA nic sie nie kreci dobrze, od pierdół po duże sprawy. Ciagle pogloski ze zawodnicy walcza za free albo za grosze, ze dostaja opony do sprzedania, ze pare biletow maja do opchniecia. Dziwi mnie Horwich, zawodnik z Hawajów siedzi jak rumun u Okninskiego i walczy za miske ryżu... Pewnie to PLMMA pieprznie raz a konkretnie i bedzie tyle w temacie. Szkoda no ale mam nadzieje ze Mirek cos powie tylko prawde a nie bedzie gadal glupoty jak zawsze.
 
Coker odbudowuje Strikeforce. Ciekawe czy po wygaśnięciu obecnych kontraktów, nie pójdą za nim Werdum, Lawler czy Rockhold, który kiedyś sugerował bojkot jeśli sytuacja w średniej się nie unormuje
Lawler raczej nie, on ma bardzo dobry kontrakt w UFC. Rockhold jest wkurwiony, ale po odejściu Gegarda nie daleko mu do walki o pas. Natomiast Werdum po ostatniej walce, raczej jest na drodze do Bellatora.
 
Back
Top