Newsy MMA Userów

Za co brawo ??? Jurek chce się bawić w Boga ? "Będzie płacz, robienie w majty" "Gdybym miał licencję na odpalanie takich śmieci, to pewnie bym to robił - zapowiedział bez ogródek Jurkowski."
Juras Mściciel - pogromca internetowych gimbusów.

Raczej trolluje, nie wierzę, że dorosły człowiek zajmowałby sie takimi bzdurami.
 
nie wiem czy kiedys bylo, ale szuaklem czegos do obejrzenia przed snem i wpadłem na \wywiad z huliganem - uszol/ . dopiero zaczynam, nie wie czy dobre
 
to bardziej takie male zamieszanie, ktore nalezy rozumiec jako promocja swojej osoby a zarazem majace sklaniac reszte, w przyszlosci do tzw autocenzury. Sciema dla wyjatkowo naiwnych. Taka sama jak ta Rozalskiego. Tez w dupie byl gowno widzial a nie "hejterow" Nigdzie nie pojedzie, nic nie zrobi bo na to sa juz paragrafy to raz, dwa zeby sie kiedys nie okazalo, ze trafi na jakiegos czubka i go przezegna jakas maczeta bo zycie to nie rywalizacja sportowa, warto o tym pamietac.
 
to bardziej takie male zamieszanie, ktore nalezy rozumiec jako promocja swojej osoby a zarazem majace sklaniac reszte, w przyszlosci do tzw autocenzury. Sciema dla wyjatkowo naiwnych. Taka sama jak ta Rozalskiego. Tez w dupie byl gowno widzial a nie "hejterow" Nigdzie nie pojedzie, nic nie zrobi bo na to sa juz paragrafy to raz, dwa zeby sie kiedys nie okazalo, ze trafi na jakiegos czubka i go przezegna jakas maczeta bo zycie to nie rywalizacja sportowa, warto o tym pamietac.
Jak rozal do mnie przyjedzie to odrazu wyciągam guna
 
nie no gumy sie chyba nie wystraszy
w sumie lepiej nie ryzykować, bo jeszcze się rozgości i zostanie na dłużej.

All_Black_45cm.jpg
:śmiech:
 
Back
Top