Newsy MMA Userów

Premiera magazynu "Puncher" o 21:30 w Polsacie Sport.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:
Boks: Andrzej Kostyra, Kamil Wolnicki, Janusz Pindera,
MMA: Paweł Kowalik.
 
bylo ? nie wiem co tam jest bo w robocie mam zablokowanego facebooka i twittera

18922134_1231443796985112_7209354198218451892_n.jpg
 
Przez to jak Cyborg i DJ są źle traktowani przez UFC, dostają więcej pozytywnej atencji niż kiedy ich próbowali promować. :penn:

WME to są jednak geniusze marketingu.
 
przeczytalem cale i te argumenty dja, co do walki z tj sa w chuj slabe. oprocz tego, ze tj nie walczyl w muszej. zdelegalizowac
Ta walka z TJ-em jest z dupy wzięta, koleś nie ma nic związanego z wagą muszą. DJ chce bronić pasa w obrębie swojej kategorii, a TJ bez pasa nie ma większego przebicia. Zaoferowali mu walkę z Borgiem, którą zaakceptował i chuj tyle w temacie. TJ sobie poczeka na walkę z Codym.
 



--------------------------------------------------------------------------------

Hose po porażce w całkiem dobrym nastroju. Nie ma nic o emeryturze i zapowiada kolejne walki.

 
Ta walka z TJ-em jest z dupy wzięta, koleś nie ma nic związanego z wagą muszą. DJ chce bronić pasa w obrębie swojej kategorii, a TJ bez pasa nie ma większego przebicia. Zaoferowali mu walkę z Borgiem, którą zaakceptował i chuj tyle w temacie. TJ sobie poczeka na walkę z Codym.
no to napisalem, ze tylko to do mnie przemawia. i chuj z tego, niech zamykaja musza w pizdu, wtedy dj sie obudzi z reka w nocniku, bez pasa i z dzikami z kategorii wyzej
 
no to napisalem, ze tylko to do mnie przemawia. i chuj z tego, niech zamykaja musza w pizdu, wtedy dj sie obudzi z reka w nocniku, bez pasa i z dzikami z kategorii wyzej
DJ się zgodzi na tą walkę jak UFC zapewni mu pełną gażę, na wypadek jak TJ nie zrobi wagi.
 
DJ się zgodzi na tą walkę jak UFC zapewni mu pełną gażę, na wypadek jak TJ nie zrobi wagi.
po pierwsze, czemu ma nie zrobic? po drugie, skoro na zastepstwo moglby wejsc borg, to dostalby gaze. a to, ze nie wie pod kogo mialby sie przygotowac... no sorry, w takim razie nigdy nikt nie wskakiwalby na zastepstwo w ostatniej chwili. dj to pala i tyle
 

Ależ on jest zesrany przed tą walką z Dillashawem. Ja pierdole. To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. :DC:
Poleciał do mediów i żali się mając nadzieję, że White się ugnie i da mu do obicia tego Borga. :mjsmile:
 
Last edited:
Ależ on jest zesrany przed tą walką z Dillashawem. Ja pierdole. To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. :DC:
Poleciał do mediów i żali się mając nadzieję, że White się ugnie i da mu do obicia tego Borga. :mjsmile:
Wiem tylko tyle że szykuje się inba :)
 
Jakiś geniusz zła z Sherdoga:
Set up the fight with DJ and Borg, but then when it comes time to fight, have Borg take off a mask, and reveal that it's really TJ that is fighting!!!
:mamed:
 
Michał Wiencek wskakuje za Alberta Odzimkowskiego do walki z Fernando Golzalezem na sobotniej gali Wieczór Sportów Walki R8.
 
Back
Top