Newsy MMA Userów

Wyniki Cage Warriors 84

Walka wieczoru/Walka o mistrzostwo w wadze koguciej:
Nathaniel Wood pok. Marko Kovacevica przez nokaut, runda 1, 3:41

Karta główna:
Kenneth Bergh pok. Normana Paraisy przez poddanie (gilotyna), runda 2, 2:13
Matt Inman pok. Brada Wheelera przez jednogłośną decyzję
Alexander Jacobsen pok. Toma Greena przez jednogłośną decyzję
Craig White pok Hakona Fossa przez poddanie (gilotyna), runda 1, 1:18

Karta wstępna:
Steve O'Keefe pok. Seana Cartnera przez poddanie (skrętówka), runda 1, 2:10
Thomas Robertsen pok. Philla Wellsa przez jednogłośną decyzję
Miro Jurković pok. Jamesa Webba przez jednogłośną decyzję
Sam Creasey pok. Iuri Bejenariego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 3:41
Darren O'Gorman pok. Bryana Creightona przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2





 
Wyniki Cage Warriors 84

Walka wieczoru/Walka o mistrzostwo w wadze koguciej:
Nathaniel Wood pok. Marko Kovacevica przez nokaut, runda 1, 3:41

Karta główna:
Kenneth Bergh pok. Normana Paraisy przez poddanie (gilotyna), runda 2, 2:13
Matt Inman pok. Brada Wheelera przez jednogłośną decyzję
Alexander Jacobsen pok. Toma Greena przez jednogłośną decyzję
Craig White pok Hakona Fossa przez poddanie (gilotyna), runda 1, 1:18

Karta wstępna:
Steve O'Keefe pok. Seana Cartnera przez poddanie (skrętówka), runda 1, 2:10
Thomas Robertsen pok. Philla Wellsa przez jednogłośną decyzję
Miro Jurković pok. Jamesa Webba przez jednogłośną decyzję
Sam Creasey pok. Iuri Bejenariego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 3:41
Darren O'Gorman pok. Bryana Creightona przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2
ty sie znasz na tym cw, ten rywal oskara to jakis kozak? dobre tdd? obrona przed poddaniami?
 
ty sie znasz na tym cw, ten rywal oskara to jakis kozak? dobre tdd? obrona przed poddaniami?
Warto zaznaczyć, że on również będzie debiutował w Cage Warriors. :wink: Ale z tego co zdążyłem ogarnąć, to raczej ciężko go przewrócić, ma dość poukładaną stójkę. W parterze też coś tam się kula, choć wydaje mi się, że jeśli Oskarowi uda się przenieść walkę na glebę, to będzie widać różnicę poziomów. Nie jest to jakiś jednopłaszczyznowy zawodnik, nie poluje też na jedną technikę/jeden cios, pokuszę się o stwierdzenie, że to będzie najlepszy rywal w karierze Imadła.
Niżej wrzucam jego ostatnią walkę.
 
Last edited:
18812122_222671214907228_8153757212569763840_n.jpg
 
Wywiad z Latkowskim nie tylko o Mamedzie. Materla, Mańkowski, KSW, itd.

http://weszlo.com/2017/06/03/mameda-chciala-zwerbowac-abw-odmowil-zaczeto-szukac-niego-hakow/

Jeden z ciekawszych fragmentów.

Po aresztowaniu kuzyna w nasz wymiar sprawiedliwości nie wierzy też Mamed Khalidov. Mówi, iż przez sprawę Aslambeka Saidova zrozumiał, że i u nas możliwe jest to, co było możliwe w Rosji.

Przez Mameda przede wszystkim przemawia rozgoryczenie i ma do niego prawo.

Geneza całego zamieszania jest taka, że wiele lat temu Khalidova chciała zwerbować Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

W jakim charakterze? Jako informatora?

Jako źródło informacji: wydawał się idealnym agentem w środowisku czeczeńskim. To bardzo zamknięte środowisko.

Odmówił?

Tak, odesłał ich do siedmiu diabłów i – delikatnie mówiąc – odtąd nie jest ulubieńcem służb. Panowie z ABW przyszli i poprosili olsztyńskie organa: „Pomóżcie nam coś na niego znaleźć”. Na siłę chciano Mameda wplątać w jakąś wielką sprawę.

W procesie Saidova chodziło o podejrzenie działania w zorganizowanej grupie przestępczej mającej trudnić się wymuszaniem haraczy. Aslambek bronił się, że chciał jedynie odzyskać pieniądze pożyczone niejakiemu Rasinowi. Ów Rasin miał później zwierzyć się Khalidovowi, że CBŚ naciskało go, żeby koniecznie znalazł coś na Mameda.

To się tylko układa w wiedzę, którą posiadam. Wiem to od policjantów, od ludzi służb. Za wszelką cenę szukano czegoś na Mameda. Po to, żeby go złamać, podejść.

To jest nie fair, chociaż wszystkie służby tak robią. Żeby zwerbować, szukają na kogoś haków. Mameda chcieli pozyskać wiele lat temu, co nie oznacza, że dzisiaj już nie chcą go mieć. Im bardziej idzie w górę, tym bardziej łakomym jest dla nich kąskiem.

Nadal szuka się na niego haków?

Myślę, że nadal jest solą w oku. Fajnie byłoby zatrzymać Mameda Khalidova, chociażby na kilkanaście godzin. On byłby idealny do odstrzelenia. Idealny, żeby pokazać: zobaczcie, oto imigrant, oni naprawdę są niebezpieczni. Dzisiaj w wielu przekazach imigrant to zły człowiek i Mamed burzy im ten wizerunek. Odniósł sukces, płaci podatki, jest – mimo wszystko – lubiany. A że prowokacyjnie wypowiada się w wywiadach? Znam Mameda i jego poglądy. Przyciśnięty do ściany zawsze specjalnie powie: „no dobra, ja jestem radykał”. Nie dorabiajmy mu gęby, której on nie ma.
 
Back
Top