Newsy MMA Userów

:siara: żal kurwa jak każdy się prosi o występ na Narodowym. Laskę by pewnie każdy zrobił właścicielom żeby tam wystąpić. Kim jest Batra w MMA do chuja?
Anzor ma niby walczyć na live in Studio więc nie Narodowy.
Batra to utytułowany Kickboxer i trener Tyberiusza.
Co dziwnego w tym że chce uczestniczyć w najprawdopodobniej największym wydarzeniu sportów walki w Polsce a może jednym z większych w świecie ?
 
Anzor ma niby walczyć na live in Studio więc nie Narodowy.
Batra to utytułowany Kickboxer i trener Tyberiusza.
Co dziwnego w tym że chce uczestniczyć w najprawdopodobniej największym wydarzeniu sportów walki w Polsce a może jednym z większych w świecie ?
Wiem kto to Batra i kogo trenuje ale pytałem kim jest w MMA... Nie dziwne ale żałosne to skamlenie każdego o występ na Narodowym. To jest moje zdanie nie musisz się zgadzać. Koniec śmiecenia tutaj już!
 
O Damianie masz podobne zdanie?
Janikowskim? Nie bo on jest ich zawodnikiem. Tyberiusz miał wielkie ciśnienie. Temat to newsy nie zaśmiecam już go więcej. Proszę o nie przytaczanie już tutaj moich wcześniejszych postów.
 
16864191_1212606715461810_5420266098244863494_n.jpg
 
Akurat Batra to byłby zajebisty pomysł, moim zdaniem. Znany z ciętego języka, mógłby dodać kolorytu strzepując grzywkę Biebera trenerowi WCA.
 
Akurat Batra to byłby zajebisty pomysł, moim zdaniem. Znany z ciętego języka, mógłby dodać kolorytu strzepując grzywkę Biebera trenerowi WCA.
Anzor już nie ma grzywki:kis:teraz jest podobny do Nurmagomedova:OK:Batra by fruwał jak manekin w tej walce...
 
Dobry transfer?

stipe wzbudza moją sympatię, także cieszę się.
będzie wzmocnieniem!!!!!

transfer jednak spóźniony około półtora miesiąca.
wtedy była szansa na spotkanie w szatni nr 28 z tym gościem, który grał z nr 27.
plaskacz byłby wtedy jak najbardziej na miejscu.
 
Back
Top