Newsy MMA Userów

Chalidow: Jaram się tym jak kiedyś!

Przy okazji gali ACB w Olsztynie rozmawialiśmy z zawodnikiem olsztyńskiego Arrachionu Mamedem Chalidowem.

- Stało się tak jak zapowiadałeś, czyli kolejna gala ACB w Olsztynie stała się faktem.

- Taki jest plan, żeby ACB organizowało w Olsztynie trzy-cztery gale. Chociażby z takiego powodu, że jest tutaj jeden z najlepszych klubów MMA w Europie. Mamy tutaj dużo zawodników, szczególnie dla młodych jest to szansa pokazania się podczas gali na dobrym poziomie i do tego jeszcze u siebie w domu. Walczy tu cała nasza ekipa. Cieszę się, że ACB robi tutaj te gale. Mam nadzieje, że kibice będą przychodzić, bo te imprezy będą cykliczne i Olsztyn się przyzwyczai do tej ilość gal.

- Wracasz do walki prawie po rocznej przerwie. W Manchesterze będziesz walczył z Luke Barnattem. Czego się spodziewasz podczas tej walki?

- To fajna zmiana dla mnie, bo dawno nie walczyłem za granicą. Bardzo chciałem walczyć w ACB, mam taką szansę, bo KSW mi na to zezwoliło. W Manchesterze jest dużo Polaków, więc nie powinno być znaczącej różnicy jakbym miał walczyć w Polsce. Liczę, że będzie wsparcie kibiców w Anglii.

- Na spore wsparcie na pewno będziesz mógł liczyć w maju podczas gali KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Dwie walki w tak krótkim odstępie czasu. Jestem pełen emocji, bo to będzie historyczna walka w takim miejscu. I do tego z Borysem Mańkowskim, Młody, gniewny, mocny przeciwnik. Szykuje się kolejne wyzwanie dla mnie. Ktoś chce mnie pokonać, utalentowany gracz. Fajnie, czekam na tą walkę, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na stadionie.

- Wszyscy spodziewali się jednak kolejne obrony pasa, a tu takie nietypowe rozwiązanie.

- Mi się ten pomysł spodobał. Walka dwóch mistrzów z dwóch różnych kategorii. Borysa wszyscy znają w Polsce. Obserwuję jego karierę, jest to widowiskowy zawodnik, Będzie to coś nowego, ciekawa odmiana. Ludzie tego chcą, liczymy się z opinią fanów.

- 60 tysięcy obejrzy tą galę.

- Jaram się tym, jaram się tym jak kiedyś na początku. I to mi się podoba.

- Wychodzi książką na twój temat, będzie także film dokumentalny.

- Reżyserem filmu jest Sylwester Latkowski. Dużo przyjeżdżał do Olsztyna, dużo nagrywał. Fachowiec w swojej dziedzinie. Mi się film bardzo podobało, widziałem go już na zamkniętej premierze. Będzie pokazana moja ciężka praca do sukcesu. Książkę napisał Szczepan Twardoch. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Jest w moim wieku, podobnie jak ja ma dwójkę dzieci, mieliśmy sporo wspólnych tematów. Jest kilka tematów o których wcześniej nikomu nie mówiłem.

- Książka, film. Czujesz się legendą?

- Ja tego nie powiedziałem. To Twoje słowa. Kiedyś był plan napisania wspomnień, ale ja tego nie czułem. Teraz nastał ten czas.

http://sport.egit.pl/artykul/5985/Chalidow-Jaram-sie-tym-jak-kiedys
 
tak ,ale skoro ma to byc ,, wielkie ogloszenie '' to co innego moga oglosic ?

Drobny szczegół którego nikt nie zauważył. KSW poinformowało że - zacytuję - "ogłosimy kolejne zestawienie na KSW 39: Colosseum". Nie powiedzieli że ogłoszą przeciwnika Pudziana, ani przeciwnika Kity, powiedzieli że ogłoszą nowe zestawienie. Zawsze kiedy ogłaszali przeciwnika dla zawodnika będącego już w rozpisce to mówili że ogłoszą rywala.

A więc, moim zdaniem są trzy możliwości:
1. Bedorf vs TBA którym nie będzie ani Pudzian ani Kita
2. Bedorf vs TBA na KSW 38 w co nie wierzę bo ta gala będzie za chwilę a Karol nie rozpoczął konkretnych przygotowań
3. Ogłoszą tylko że Bedorf będzie na KSW Colosseum ale nie podadzą jeszcze nazwiska rywala. A dużym ogłoszeniem o którym pisał polsatsport będzie jutrzejszy dzień z KSW na stadionie, konferencja i faceoffy / lub ogłoszenie KSW 38 + dziś ogłoszą Drwal vs Chmielewski.....

XD XD
 
Sowiński vs. Chlewicki w 66kg jako ME na KSW 37, Kawul pewnie jutro to ogłosi w Puncherze ;).

Poza tym:
Azhiev -debiut w 61kg, Denilson vs. Szymański, Szymuszowski vs. Piraev, Szulakowski vs. Pezinho, Rajewski vs. Romanowski, Kazieczko vs. Matusiewicz oraz powrót po kontuzji Łukasza Bieńkowskiego ;)
Nie wiem jak Chlewicki i Denilson zrobiliby 66, chyba musieliby odciąć sobie rękę albo nogę. Sprowadzanie zawodników z zagranicy dla Szymka i Szulakowskiego to też bezsens ze względu na mały rozmach gali. Info z dupy:no no:
 
Drobny szczegół którego nikt nie zauważył. KSW poinformowało że - zacytuję - "ogłosimy kolejne zestawienie na KSW 39: Colosseum". Nie powiedzieli że ogłoszą przeciwnika Pudziana, ani przeciwnika Kity, powiedzieli że ogłoszą nowe zestawienie. Zawsze kiedy ogłaszali przeciwnika dla zawodnika będącego już w rozpisce to mówili że ogłoszą rywala.

A więc, moim zdaniem są trzy możliwości:
1. Bedorf vs TBA którym nie będzie ani Pudzian ani Kita
2. Bedorf vs TBA na KSW 38 w co nie wierzę bo ta gala będzie za chwilę a Karol nie rozpoczął konkretnych przygotowań
3. Ogłoszą tylko że Bedorf będzie na KSW Colosseum ale nie podadzą jeszcze nazwiska rywala. A dużym ogłoszeniem o którym pisał polsatsport będzie jutrzejszy dzień z KSW na stadionie, konferencja i faceoffy / lub ogłoszenie KSW 38 + dziś ogłoszą Drwal vs Chmielewski.....

XD XD
A może obecność mistrza z Brazylii nie jest przypadkowa i ogłoszą rewanż z Bedorfem? Pytanie co wtedy z Różalem? Czy dostanie kogoś innego na tej gali czy po prostu złapał jakąś kontuzje
 
A może obecność mistrza z Brazylii nie jest przypadkowa i ogłoszą rewanż z Bedorfem? Pytanie co wtedy z Różalem? Czy dostanie kogoś innego na tej gali czy po prostu złapał jakąś kontuzje

Sponsor Fernando na fejsie napisał że przyleciał do Polski na kręcenie trailerów, a on sam napisał też że na konferencję prasową.
 
"Many are saying that it a step backwards for me, but I do not see it this way. There was an offer to stay with the UFC but I did not agree with the terms. My thoughts are now that I have a chance to please the local viewers closer to home because the Russian public is not so familiar with me. I think that now I can join a Russian promotion to build my local fanbase with our viewers and I can also develop my skills over the next couple of years and then return to the UFC later if I want. Now that I have little bit of a break I will bring my body up to full health because I have been dealing with a few injuries. I will spend a lot more time with my family and those who are close to me. I have no bad feelings about leaving the UFC because now I have a chance to be closer to home and the local fans. I have spoken to Bellator MMA but from what I understand they have signed the entire Fedor Team and they may not be ready to sign me at the moment. I am now a step closer to a fight with Ramzan Kadyrov's nephew Abdul-Kerim Edilov (Important because Krylov called Edilov out for trashing Fedor after Fedor made negative comments about the Chechen dictators child fights). I believe that the promotion that I will sign with can make this fight happen because we all speak the same language."

Nikita Krylov o odejściu i powrocie z/do UFC, planach na przyszłość. @baju
 
Back
Top