Newsy MMA Userów



nieintencjonalne ale przynajmniej raz na walkę jebnie komuś palcami w oczy

Wiecie co.. jak dla mnie to mega na reke UFC jest takie rozstrzygniecie jakie bylo w ME.
Wcale bym sie nie zdziwil gdyby to bylo zaaranzowane, co nie zmienia faktu ze zabojadom z tego zespolu powinno sie paluchy poupierdalac.
 
Ciekawe w kontekście oktagonu czy będzie bukowanie hal i inne zagrywki konkurentów żeby utrudnić działanie. Pamiętajmy, że już miały miejsce w historii kurwidołka takie atrakcje :D
 

kogo byscie zobaczyli?
narkun-gif.54825

 
Back
Top