Newsy MMA Userów

Cannonier vs Holland odwołane

Cannonier ma na zawieszeniu lekarskim


Bez sensu te mistrzostwa, gdyby to miało mieć jakikolwiek sens to powinni normalnie się poruszać po klatce jak w walce i mieć rundy. Przyjmowanie na sztywno mija się z celem, podczas ruchu zmienia się ustawienie nóg, trudniej zblokować, do tego dochodzą też wewnętrzne itp itd. normalnie powinny być rundy z czasem nie krótszym niż 3 minuty. Albo jedna runda bez czasu do skończenia.
 
Bez sensu te mistrzostwa, gdyby to miało mieć jakikolwiek sens to powinni normalnie się poruszać po klatce jak w walce i mieć rundy. Przyjmowanie na sztywno mija się z celem, podczas ruchu zmienia się ustawienie nóg, trudniej zblokować, do tego dochodzą też wewnętrzne itp itd. normalnie powinny być rundy z czasem nie krótszym niż 3 minuty. Albo jedna runda bez czasu do skończenia.
:najmancoty:

To typowa "walka" na wytrzymałość.
 
Czyli zgadłem :) zajebiście. Chłop ma fizyczność którą sobie wypracował na Polskim legalnym podwórku, zobaczymy jak sobie poradzi za wielką wodą, trzymam kciuki.
Rywal Bartka.
 
Gówno matole.
Powinni być w ruchu i móc kopać tak samo na udo jak i na łydke a nie statycznie. Wtedy byłaby to walka na wytrzymałość, a tak to, to gówno wygląda na marną imitacje walk na liście.
Nie mów do mnie jak do lustra forumowy gamoniu :beta:
Jest to podobnie chujowe jak slapfighting ale zarówno slap jak i to opiera się na wytrzymałości a nie umiejętnym unikaniu ciosów czy kondycji, zrozum to ptasi móżdżku.
 
Nie mów do mnie jak do lustra forumowy gamoniu :beta:
Jest to podobnie chujowe jak slapfighting ale zarówno slap jak i to opiera się na wytrzymałości a nie poruszaniu się czy kondycji, zrozum to ptasi móżdżku.
Gamoń czy beta, atencji szukasz paziu? Trenowałeś coś kiedyś czy tylko klepanie w klawiaturę lamusie?
Na chuj mnie znów zaczepiasz, nie mam zamiaru dyskutować z gościem który w dupie był gówno widział a wypowiada się na mój temat jakby znał mnie 15 lat, chłopaku, jak wczoraj było pół śmiesznie pół żałośnie tak już dzisiaj twoje zachowanie jest w pełni żałosne, oznacz mnie gdzie indziej a tutaj nie róbmy syfu.

Slap na wytrzymałości, :juanlaugh: już nie musisz odpowiadać bo wiem że jedyne co trenowałeś to kciuki na internecie:kis:
 
Bez sensu te mistrzostwa, gdyby to miało mieć jakikolwiek sens to powinni normalnie się poruszać po klatce jak w walce i mieć rundy. Przyjmowanie na sztywno mija się z celem, podczas ruchu zmienia się ustawienie nóg, trudniej zblokować, do tego dochodzą też wewnętrzne itp itd. normalnie powinny być rundy z czasem nie krótszym niż 3 minuty. Albo jedna runda bez czasu do skończenia.
Kojarzy mi się, że na Fight Circus była/były w tym stylu.
 
Gamoń czy beta, atencji szukasz paziu? Trenowałeś coś kiedyś czy tylko klepanie w klawiaturę lamusie?
Na chuj mnie znów zaczepiasz, nie mam zamiaru dyskutować z gościem który w dupie był gówno widział a wypowiada się na mój temat jakby znał mnie 15 lat, chłopaku, jak wczoraj było pół śmiesznie pół żałośnie tak już dzisiaj twoje zachowanie jest w pełni żałosne, oznacz mnie gdzie indziej a tutaj nie róbmy syfu.

Slap na wytrzymałości, :juanlaugh: już nie musisz odpowiadać bo wiem że jedyne co trenowałeś to kciuki na internecie:kis:
Dobra nie płacz już przygłupie :DC:
Wytłumaczyłem Ci na czym polega wstawiona wyżej walka na niskie kopnięcia a tobie znowu głowa siada i zaczynasz ubliżać, popracuj nad emocjami bo słabiutko z tym u ciebie. Kończę temat :tysoncoffe:
 
Dobra nie płacz już przygłupie :DC:
Wytłumaczyłem Ci na czym polega wstawiona wyżej walka na niskie kopnięcia a tobie znowu głowa siada i zaczynasz ubliżać, popracuj nad emocjami bo słabiutko z tym u ciebie. Kończę temat :tysoncoffe:
Czemu kończysz? Osmieszaj się dalej :juanlaugh: hipokryto jebany.
Temat to ja już wczoraj zakończyłem a widzę że w tobie dalej siedzi, za mocno ktoś ci wbił wczoraj czy o chuj tu chodzi, z pizdy się pojawiłeś i zaczepiasz Króla, nie pojebało ci się w główce do końca?
 
Znacie miejsce w których znajdę powtórki gal Gromdy i BKFC? Na filmowo.club nie ma wszystkich gal (Gromda) i żadnej BKFC. W serwisach z których korzystam do oglądania gal MMA także słabo.
 
Znacie miejsce w których znajdę powtórki gal Gromdy i BKFC? Na filmowo.club nie ma wszystkich gal (Gromda) i żadnej BKFC. W serwisach z których korzystam do oglądania gal MMA także słabo.
Na mmacore widziałem kiedyś walki bkfc jak nadrabiałem UFC

@yonigga


Tutaj ostatnio nadrabiałem UFC jak mmacore poleciało w chuja ale nie wiem czy znajdziesz tu to czego szukasz, o Gromdzie nie mam pojęcia gdzie szukać.
 
Na Youku jest kilka gal
Na mmacore widziałem kiedyś walki bkfc jak nadrabiałem UFC

@yonigga


Tutaj ostatnio nadrabiałem UFC jak mmacore poleciało w chuja ale nie wiem czy znajdziesz tu to czego szukasz, o Gromdzie nie mam pojęcia gdzie szukać.
Dziękuję :conorsalute:
 
5x9sxdjajl9d1.jpeg


:siara:

Łysa pała specjalnie robi takie chujowe gale, żeby ludzie z nudów włączyli PowerSlap.
 
Back
Top