Newsy MMA Userów


Chama!!! Sam napierdalam, mocne te foty, FullViolence robi robotę tymi koszulkami i akcjami.
Ten dureń ma w międzyczasie proces za praktyki monopolistyczne i gada takie rzeczy lmao
W którym ostro dostają po piździe btw

Ich jedyną nadzieją jest ugoda
Te maile, które wychodzą to aż jak popierdolone fejki. Mindfuck dla mnie jako pracownika dużych organizacji, żeby zobaczyć takie maile w wykonaniu gości z UFC, lol. Aż musiałem również zaspamować newsy MMA userów. Żeby nie było:



Te dotyczące Nate'a Diaza jeszcze bardziej pojebane. Joe Silva pięknym przykładem kompleksu napoleona. Nic dziwnego, że musiał sobie pójść.

 
Chama!!! Sam napierdalam, mocne te foty, FullViolence robi robotę tymi koszulkami i akcjami.


Te maile, które wychodzą to aż jak popierdolone fejki. Mindfuck dla mnie jako pracownika dużych organizacji, żeby zobaczyć takie maile w wykonaniu gości z UFC, lol. Aż musiałem również zaspamować newsy MMA userów.
Mnie tam trochę bawi cała ta sytuacja w tym jak pojebana jest

Tylko mi szkoda że Hunt z nimi własnej sprawy nie wygrał za cała aferę z naszprycowanym wszystkim co fabryka dała Lesnarem
 
Mnie tam trochę bawi cała ta sytuacja w tym jak pojebana jest

Tylko mi szkoda że Hunt z nimi własnej sprawy nie wygrał za cała aferę z naszprycowanym wszystkim co fabryka dała Lesnarem
To tylko pokazuje, że zasada "bogaty może więcej" ciągle żywa. Sprawiedliwości na tym świecie szukać nie należy, a sam Hunt też "ciekawie" to rozgrywał. Czas pokaże.
 
Co to jest ta chama?:huh:
Ogień kurwa!!!

1701611434212.png


 
Back
Top