Newsy MMA Userów

Jak dowiedział się Salon24.pl, Paulina Klimek nie będzie już obsługiwać gal MMA. Dziennikarka została - w najlepszym wypadku - zawieszona do czasu wyborów parlamentarnych. Wszystko dlatego, że publicznie zadeklarowała, iż najbliżej jest jej poglądami do Konfederacji. Klimek wystąpiła na scenie na niedawnej konwencji Konfederacji.

IMO, błąd i więcej stracą wizerunkowo, jeśli to tylko przez prowadzenie konwencji. Nie powiedziała tam też nic moim zdaniem złego.
 
Jak dowiedział się Salon24.pl, Paulina Klimek nie będzie już obsługiwać gal MMA. Dziennikarka została - w najlepszym wypadku - zawieszona do czasu wyborów parlamentarnych. Wszystko dlatego, że publicznie zadeklarowała, iż najbliżej jest jej poglądami do Konfederacji. Klimek wystąpiła na scenie na niedawnej konwencji Konfederacji.

jebac KRS1 ::jondance::
 


Chyba KRS zwolniło Paulinę po udziale w konwencji Konfy :kawulzbani: :stevecarell:

Viaplay należy do Skandynawów, gdzie ekoimigranckie pedalstwo panuje, więc to raczej oni tu zrobili jakąś gownoburze niż samo KSW. Nigdy fanem tej Klimek nie byłem, ale wyrzucanie kogoś z roboty tylko dlatego, że powiedziała o swoich upodobaniach politycznych i poprowadziła jakąś tam imprezę? KSW się jeszcze na tym przejedzie. Jedyne za co dziewczynę szanuję to jest to, że ma większe jaja niż Marciniak i żadnych żałosnych oświadczeń nie piszę. Konfederacja jaka by nie była to jednak jest to legalnie działającą zgodnie z prawem partia w Polsce i mi się wydaje, że w normalnym demokratycznym Państwie nie powinno być problemem utożsamianie się z jej przekonaniami.
 
Z tym że Umar broni się umiejętnościami, ma zapasy których Sean nigdy nie miał.
Według jakiejś tam części ekspertów i internetu Sean wygrał z Yanem uczciwie (osobiście myślałem że Yan wygrał 2 z 3). :fjedzia:

Przehypowany w pizdu ale że nic nie potrafi nie powiem
 
IMO, błąd i więcej stracą wizerunkowo, jeśli to tylko przez prowadzenie konwencji. Nie powiedziała tam też nic moim zdaniem złego.
Straszna kurwa patola. Już jebać ta konfederację, niech sobie będzie co chce, ale jak można kogoś karać za popieranie jakiejś partii? Już nawet w takie coś się wpierdala? Jedyna słuszna myśl pod każdym względem? Przecież to jest absurd nad absurdy: "możesz u nas pracować, jeśli będziesz głosować na tą partie co my". Aż kurwa z tego wszystkiego chyba pójdę i zagłosuje na konfederację, dla samej zasady.
 
Według jakiejś tam części ekspertów i internetu Sean wygrał z Yanem uczciwie (osobiście myślałem że Yan wygrał 2 z 3). :fjedzia:

Przehypowany w pizdu ale że nic nie potrafi nie powiem
Wiadomo że O'Malley to fenomenalny striker z niezłym bjj ale miałem na myśli umiejętności czysto zapaśnicze które stoją u Umara na bardzo wysokim poziomie.
 
1688661769553.png
 
Back
Top