Newsy MMA Userów

Jedna w ciezkiej jedna w półciężkiej i oto mamy jedną z cięższych kart ostatnich gal :beczka:

Screenshot_2023-06-23-12-40-08-173_com.google.android.youtube.jpg

Będzie zajebista gala, wychodzę o 14 z roboty :lol:
 
ogladacie? zawolacie na bhullar-malykhin? nie chce mi sie calej ogladac a wole w tym czasie luknac gale z datsikiem:awesome:

Oglądam, zawołam, erdogan do UFC, ogólnie to sobie myślę że kolana w parterze robią dużą robotę i powinny być wprowadzone do UFC, jak ktoś komuś sadzi kolana z bocznej kurwa to jest kosmos, chuj wie jak się bronić, trenować tego też za bardzo się nie da. Dają kolana w parterze bez soccerów do UFC i mamy kurwa koloseum dzisiejszych czasów, najbardziej realną walkę z możliwych w sporcie.

Aktualnie thongpoon robi rzeźnie.
 
Oglądam, zawołam, erdogan do UFC, ogólnie to sobie myślę że kolana w parterze robią dużą robotę i powinny być wprowadzone do UFC, jak ktoś komuś sadzi kolana z bocznej kurwa to jest kosmos, chuj wie jak się bronić, trenować tego też za bardzo się nie da. Dają kolana w parterze bez soccerów do UFC i mamy kurwa koloseum dzisiejszych czasów, najbardziej realną walkę z możliwych w sporcie.

Aktualnie thongpoon robi rzeźnie.
Jeszcze niech wyjebią tą głupią zasadę co do łokci 12-6
 
Ale się chłopy napierdalają

Jak w filmie akcji
Poczekaj na Muangthaia, Ramboleka i Superleka. Sam-A też się fajnie napierdala. Uwielbiam one, jedna z niewielu gal które zawsze muszę oglądać od deski do deski, bo lubię, i chuj.

Całkiem szczerze, jeżeli nie ma Polaka na UFC to wolę oglądać 12 walk na one niż na UFC, nawet jak jest numerowana, tutaj nie ma słabych walk bo jak wstawiają MMA to 3 na galę a zamiast wachaczy jaj to zatrudniają killerów od muaythai dlatego nawet jeśli oni nie są na najwyższym poziomie i otwierają galę to walka i tak jest emocjonująca i widowiskowa.
 
Poczekaj na Muangthaia, Ramboleka i Superleka. Sam-A też się fajnie napierdala. Uwielbiam one, jedna z niewielu gal które zawsze muszę oglądać od deski do deski, bo lubię, i chuj.

Całkiem szczerze, jeżeli nie ma Polaka na UFC to wolę oglądać 12 walk na one niż na UFC, nawet jak jest numerowana.
Superlek połamie kościotrupowi nogę albo żebra

Muay Thai w małych rękawicach to najlepsza rzecz jaką ONE zrobiło. Jak dla mnie widowiskowo już dawno wyprzedzili UFC
 
Thongpoon dostał bonus i kontrakt(gwiazdorski) na stałe, po pewnie 100 walkach w mt na tajlandzkich wioskach lekko :antonio: przeciwnik dostał bonus 10k za świetną postawę. KSW jest w piździe.
 
Ale walka, ale się bili, będziecie mogli sobie nadrobić na YT.
Oczami wyobraźni widziałem jak mu wątroba wylatuje na trybuny niczym szczęka z pyska
 
Back
Top