Newsy MMA Userów

W przyszłym roku ma wyjść gra one. Może być to rewolucja na rynku gier MMA albo gówno.
na telefony

rynku nie podbije
 
  • Like
Reactions: J.K


1687261082428.png
 
Dzięki za sprostowanie, że zrobili więcej gal w jednym kraju Niemczech niż KSW zza granicą. Pozdrawiam :beczka:
Na Anglie mieli się zasadzać jak tam chyba coś nie idzie XD. A w walce wieczoru zawalczy komik który zaczął trenować mma.

I tak zrobili więcej... Oktagon 4 event w jednym kraju hahahaha a KSW zrobiło 6, więc coś w statsach wam wykopki chujowo idzie. Ale nie spodziewam nic specjalnego po tym forum hahahaha

A po drugie Oktagon nie jest czeski tylko czesko -slowacki znawcy xd
 
Na Anglie mieli się zasadzać jak tam chyba coś nie idzie XD. A w walce wieczoru zawalczy komik który zaczął trenować mma.

I tak zrobili więcej... Oktagon 4 event w jednym kraju hahahaha a KSW zrobiło 6, więc coś w statsach wam wykopki chujowo idzie. Ale nie spodziewam nic specjalnego po tym forum hahahaha

A po drugie Oktagon nie jest czeski tylko czesko -slowacki znawcy xd
Weź ty już spierdalaj :aletoniedomnietak:
 
Tak mnie zastanawia fenomen tego oktagonu. I nie chodzi mi o galę na terenach Czech a te poza granicami? Czy oni również zapełniają hale? Po ile sprzedaja bilety. Ciekawi mnie to że mając tak słabych zawodników, i żadnych dużych nazwisk które by przyciągały widzów rozbia takie rzeczy.
 
Na Anglie mieli się zasadzać jak tam chyba coś nie idzie XD. A w walce wieczoru zawalczy komik który zaczął trenować mma.

I tak zrobili więcej... Oktagon 4 event w jednym kraju hahahaha a KSW zrobiło 6, więc coś w statsach wam wykopki chujowo idzie. Ale nie spodziewam nic specjalnego po tym forum hahahaha

A po drugie Oktagon nie jest czeski tylko czesko -slowacki znawcy xd

Zluzuj rajty Dominik

:jarolaugh:
 
Back
Top