Newsy MMA Userów


Gdzieś czytałem, że zakłada włąsny camp, ale do walk ma się przygotowywać gdzieś m.in. z Renanem Barao. Potem gdzieś coś się obiło o uszy, że wylądowała w Jackon Wink, a teraz to info? O co kurwa z nią chodzi?
 
Gdzieś czytałem, że zakłada włąsny camp, ale do walk ma się przygotowywać gdzieś m.in. z Renanem Barao. Potem gdzieś coś się obiło o uszy, że wylądowała w Jackon Wink, a teraz to info? O co kurwa z nią chodzi?
Wiesz USADA zrobiła niektórym galimatias w baniach :)

A poważniej to faktycznie miała się szykować niby w Kimura Nova Uniao, później w tym jednym pseudo wywiadzie wspomniała o Jackson Wink, a finalnie ląduje w Luttrell's MMA.

Swój gym natomiast cały czas ma(www.claudiagadelhaacademy.com) i przez pewien okres czasu tam trenowała. Ten klub to jednak za mało żeby się przygotować samemu pod walkę, Claudia to nie graba i materace...
 
Gdzieś czytałem, że zakłada włąsny camp, ale do walk ma się przygotowywać gdzieś m.in. z Renanem Barao. Potem gdzieś coś się obiło o uszy, że wylądowała w Jackon Wink, a teraz to info? O co kurwa z nią chodzi?
Szuka nowego campu gdzie bedzie mogła bić więcej igieł, ale każdy jej odmawia, dlatego tak skacze z kwiatka na kwiatek.
 
Jak informuje osobiście Paweł Trybała na swoim Facebooku, uczestnik warszawskiej PLMMA Championships uległ dzisiaj wypadkowi samochodowemu, co może mieć wpływ na listopadowy występ na Torwarze. Popularny „Trybson” 4 listopada ma zmierzyć się z Alejandro Moreno.
Taka sytuacja w drodze na trening :( poważny wypadek… jakiś ślepy baran uderzył we mnie.

wklejając wiadomość razem ze zdjęciem rozbitego pojazdu.
trybson-wypadek.jpg


Wg organizatora i trenera Mirosława Oknińskiego, sprawca wypadku uderzył w tył samochodu Pawła Trybały, który teraz narzeka na ból pleców. Ciąg dalszy historii niebawem.
 
Jak informuje osobiście Paweł Trybała na swoim Facebooku, uczestnik warszawskiej PLMMA Championships uległ dzisiaj wypadkowi samochodowemu, co może mieć wpływ na listopadowy występ na Torwarze. Popularny „Trybson” 4 listopada ma zmierzyć się z Alejandro Moreno.
Taka sytuacja w drodze na trening :( poważny wypadek… jakiś ślepy baran uderzył we mnie.

wklejając wiadomość razem ze zdjęciem rozbitego pojazdu.
trybson-wypadek.jpg


Wg organizatora i trenera Mirosława Oknińskiego, sprawca wypadku uderzył w tył samochodu Pawła Trybały, który teraz narzeka na ból pleców. Ciąg dalszy historii niebawem.
O kurwa, daje sobie ręke uciąć, że to ustawka i Trybsą nie wystąpi :DC:
 
O kurwa, daje sobie ręke uciąć, że to ustawka i Trybsą nie wystąpi :DC:
Nawet jesli to przeciez swiadczy wylacznie dobrze o przedsiebiorczosci promotora. Powinni teraz jeszcze zarzadac dokladnego sprawdzenia wszystkich powiazan i kontaktow sprawcy wypadku, moze uda sie znalesc cos ciekawego i skonstruowac jakas teorie spiskowa. To tez swietnie sie sprzedaje.
 
Zapomniałem że nawet miał mieć walkę. Zmylil mnie Venator podany na fightmetric :mamed:

Dobrze prawiłeś - dostał zawiasy za naruszenie antydopingu, więc może uda mu się w ciemnogrodzie zawalczyć skoro w czystej Hameryce nie może.. ;)
 
Back
Top