Nergal o MMA

Pankracy

Jungle Fight
Featherweight
http://nergal.natemat.pl/12507,nie-ma-lipy



czytaliście artykuł Nergala ? :-) zdziwiłam się, jak zobaczyłam 1. że on publikuje na tej stronie, 2. zna MMA...
 
pierwszy komentarz pod tym tekstem:



"Freak fights mają na celu to samo, co Twój Nergalu, romans z niejaką Dodą" :-)
 
"Artykuł" (cięzko nazwać te 3 sklecone na kolanie zdania artykułem) jest z dupy tak samo jak większość tekstów na natemat.pl, gazeta.pl, onet.pl, interia.pl czy innych portalach, które piszą o wszystkim i o niczym. Wystarczy interesować się danym tematem żeby później czytając tego typu wypociny zaserwować sobie porządnego facepalma. Samozwańczy "eksperci" próbujący wskoczyć na konia popularności czy to MMA czy piłki nożej czy kredytów hipotecznych. Najgorsze jest to, że jeśli ktoś ma blade pojęcie i opiera swoją wiedzę na podobnych "artykułach", później swoje mądrości przelewa na innych, którzy już w ogóle nie czytają. W tak prosty sposób ogłupione społeczeństwo da sobie wcisnąć każdy kit argumentując go jeszcze durniejszym zestawem "redaktorskich" wypocin.
Portale tematyczne (typu mmarocks) forever! :)
 
Nie widzę problemu, jest o MMA, Darski ma dobrze poukładane pod kopułą (polecam wywiad w Newsweeku) komuś się nie podoba - nie musi czytać, proste.
 
Darskiego lubię,szanuje, mamy podobne zdanie na wiele wspólnych tematów, kupuje płyty Behemnoth od kilku lat,ale o MMA niech on lepiej nie pisze. Po za tym,temat z dupy. Na forum Behemotha by się nadał,.ale nie tu.
 
eee myślałam, ze interesują was newsy z portali i od osób niezwiązanych z MMA :/ a natemat.pl to chyba jest taką luźną stroną, gdzie ludzie piszą o tym, co ich interesuje, a nie pod dyktando redaktorów, więc jest lepsze niż wp, onet itd.
 
@Pankracy - a Ty nadal w rodzaju żeńskim czasowniki w pierwszej osobie piszesz? Dziwne.....:-)



Co do Nergala i jego wypowiedzi/bloga - napisał co o tym sądzi, ale osobny temat....? Dobrze ,że w dziale "Cohones"







@down: Jaka dziewczyna ....? Przecież gość się podszywa najzwyczajniej i jaja sobie robi z tą płcią
 
temat kobiety to zostaw nam w spokoju ! :D



od wrzucania takich wypowiedzi masz wystarczająco innych tematów kumasz? chodzi o to żeby wszystko było posortowane, a nie każdy wrzuca w nowym temacie.
 
Back
Top