NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Bryłki mają cały główny core na kontraktach jeszcze na dwa sezony, oni jako jedynie nie muszą się specjalnie martwić w lato. Ławkę będzie łatwiej uzupełnić nawet jakby Brown skusił się na lepszą wypłatę od kogoś, powinni być głównym kandydatem do wygrania WCF za rok. Reszta drużyn połamana, albo chuj wie co chce zrobić i co zrobi.

Czasem sobie słucham podcastów JJ Redicka, tam już była poruszana właśnie narracja o nowej dynastii na zachodzie, patrząc na to jakie problemy ma reszta top marketów. Ostatnie 2-3 sezony Denver, jedyny problem to były kontuzje, ciekawe w jakim miejscu byliby już teraz gdyby nie to.
kontrakty u obecnego mistrza się zgadzają.
podstawowi zawodnicy to jeszcze młodzi ludzie (caldwell-pope przekroczył 30 jako jedyny z piątki).
zdrowie musi się zgadzać, a będą mocni.
prawdopodobnie jeszcze lepsi.

mam nadzieję, że dogadają bruca browna.
gdzieś słyszałem, że zarząd chce spróbować dogadać sprawę tak, jak rok temu milwaukee zrobiło z portisem.
czyli gracz teraz podejmuje opcję zawodnika, za tyle co w tym sezonie.
potem dostaje nowy kontrakt lepszy finansowo.

wzmocnić ławkę, to będzie najważniejsze w sezonie ogórkowym nuggets.
 
Suns chyba dalej chcą iść 100% w gun & run.


run&gun aka 7 second or less :P Już to przerabialiśmy 20 lat temu.
Beal może nie być takim głupim fitem, jeżeli Bookera przesunie się na rozgrywającego.
Beal może być też volume shooterem, który będzie wykorzystywał to że Durant i Booker są non stop podwajani i robi się miejsce dla innych graczy.
 
gdzieś słyszałem, że zarząd chce spróbować dogadać sprawę tak, jak rok temu milwaukee zrobiło z portisem.
czyli gracz teraz podejmuje opcję zawodnika, za tyle co w tym sezonie.
potem dostaje nowy kontrakt lepszy finansowo.
Jest możliwe.

 
beal ma ciężki kontrakt i klauzulę no trade.
na jego transfer do charlotte, czy utah raczej nie mogliśmy liczyć.

wszyscy zainteresowani pomogli sobie nawzajem.
beal zadowolony, bo ma szansę grać o coś więcej.
właściciel suns zadowolony, bo duże nazwisko jest.
wizzards zadowoleni, ponieważ nie ma beala, jest paul, ale niegwarantowany.
można się remontować.
jeszcze tylko porzingisa podpisać, wymienić i włączamy tryb tankowania .
 
beal ma ciężki kontrakt i klauzulę no trade.
na jego transfer do charlotte, czy utah raczej nie mogliśmy liczyć.

wszyscy zainteresowani pomogli sobie nawzajem.
beal zadowolony, bo ma szansę grać o coś więcej.
właściciel suns zadowolony, bo duże nazwisko jest.
wizzards zadowoleni, ponieważ nie ma beala, jest paul, ale niegwarantowany.
można się remontować.
jeszcze tylko porzingisa podpisać, wymienić i włączamy tryb tankowania .
ta klauzula została zdjęta i zakończona, żeby deal mógł dojść do skutku, jak Beal zawiedzie w Suns będzie go można wymienić. Suns idą all-in drugi raz i tworzą kolejne big3. CP3 szkoda, gość był świetny i mocne Suns to w dużej mierze jego zasługa.
 
Ishbia pierdoli cap space, 4 zawodników na maksymalnych umowach.
Nie no, w sumie, to ja tego nie widzę. Muszą teraz rozmienić Aytona na ludzi do gry, albo za rok będzie powtórka z tego sezonu.

CP3 pewnie pójdzie buyout, czyli Wizards wymienili Bela za Shameta i jakieś swapy, które i tak będą chuja warte, póki Booker będzie grał w Suns, no niezła wymiana Wizards :lol:
 
Ishbia pierdoli cap space, 4 zawodników na maksymalnych umowach.
Nie no, w sumie, to ja tego nie widzę. Muszą teraz rozmienić Aytona na ludzi do gry, albo za rok będzie powtórka z tego sezonu.

CP3 pewnie pójdzie buyout, czyli Wizards wymienili Bela za Shameta i jakieś swapy, które i tak będą chuja warte, póki Booker będzie grał w Suns, no niezła wymiana Wizards :lol:
Wizards dali się sfrajerować i zamknęli deal w kilka dni, zamiast poczekać. Jako fan Suns trochę się cieszę ale też martwię, że znów kolejne big3 powstało (ostatnie dwa takie projekty spaliły na panewce).
 
brandon miller i scoot henderson mają odbyć drugą treningową sesję dla hornets.
na tym treningu podobno ma się pojawić pewien łysy, 60-letni mężczyzna.
pytanie czy w sportowych butach…
:wink:
 
Dwa dni do Draftu, Wembanyama już w NY. Fajny chłopak, pierwszy wywiad jaki z nim obejrzałem, podoba mi się, żeby tylko jebane USA go nie zniszczyło jak za dużo hajsu wpadnie do kieszeni, bo trochę Irvingiem zajechało w jednej wypowiedzi :lol:

 
Tak jak Byki LaVine'a. To może być interesujące lato.
Podobno Knicks zainteresowani, chociaż ja na ich miejscu bym się w LaVine nie pchał, a Byczki chcą pozyskać Quickley w tej wymianie, czyli w Chicago chyba pójdzie przebudowa. Dla Bulls najwyższy czas, mogą jeszcze dostać coś sensownego za swoich starterów, powinni reset wcisnąć zamiast znowu wisieć na granicy playinnów albo odpaść w 1 rundzie.


Porzingis do Celtów.

 
Last edited:
:irish:

IMG_5825.jpeg
 

Wizards to się tak dają dymać że masakra, jeszcze Kuzma pewnie też pójdzie za półdarmo i można śmiało napisać że oddali wszystkie assety za gówno. Tam jakiś przygłupi GM musi być. Bo to nie możliwe żeby w jednym okienku oddali swojego franchise playera Beala za Shameta, bo CP3 zawija do LAL/LAC, a Porzingisa którego odbudowali za drugorundowy pick i gościa z ławki. To jest jakiś skandal
 
Wizards to się tak dają dymać że masakra, jeszcze Kuzma pewnie też pójdzie za półdarmo i można śmiało napisać że oddali wszystkie assety za gówno. Tam jakiś przygłupi GM musi być. Bo to nie możliwe żeby w jednym okienku oddali swojego franchise playera Beala za Shameta, bo CP3 zawija do LAL/LAC, a Porzingisa którego odbudowali za drugorundowy pick i gościa z ławki. To jest jakiś skandal
:benny:Jakim cudem Celtowie wyrwali dwa pierwszorundowe wybory ?
Washington Losers z nie Wizards
 
Wizards to się tak dają dymać że masakra, jeszcze Kuzma pewnie też pójdzie za półdarmo i można śmiało napisać że oddali wszystkie assety za gówno. Tam jakiś przygłupi GM musi być. Bo to nie możliwe żeby w jednym okienku oddali swojego franchise playera Beala za Shameta, bo CP3 zawija do LAL/LAC, a Porzingisa którego odbudowali za drugorundowy pick i gościa z ławki. To jest jakiś skandal
Wizards byli spoko z wariatami jak Butler, Arenas, Blatche czy weteran Jamison. Teraz to jest jakieś kuriozum :beczka:

Tymczasem Middleton nie wziął 40 baniek w opcji gracza :damjan:
 
@chaoz GM Wizards objął fuchę dopiero dwa tygodnie temu. To może tłumaczyć nagły pośpiech przy tradzie Beala etc. Gość jest albo totalnie dymany jako świeżak, albo zwyczajnie ma zielone światło na wywalenie wszystkiego co się da przez okno bez oglądania się na mityczne "value" i będzie budował praktycznie od zera.
 
Gallinari i Muscala jeszcze wylądowali w Wizards, ale to są spadające kontrakty. Idą w przebudowę i żadnej pierwszej rundy nie dostali za swojego najlepszego zawodnika, jeszcze Porzingis ma przecież opcję gracza i spada 36 baniek po sezonie jak coś nie pyknie, zajebisty kontrakt do handlowania.
Nowy GM Wizards wyczyścił salary i to wszystko, teraz 5 lat z rzędu będą w top5 wybierać, przebudowa na długie lata.
 
Dwa dni do Draftu, Wembanyama już w NY. Fajny chłopak, pierwszy wywiad jaki z nim obejrzałem, podoba mi się, żeby tylko jebane USA go nie zniszczyło jak za dużo hajsu wpadnie do kieszeni, bo trochę Irvingiem zajechało w jednej wypowiedzi :lol:


Z tego co słyszałem to on sam jest bogaty i ma zamożnych rodziców
I chyba odrzucił kontrakt z Nike za 100 mln(tylko chyba)
Niestety może skończyć jak Chet z LeBronem
 
Back
Top