NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

złoci chłopcy z warriors jeszcze nigdy nie byli w serii 0-2.
to będzie ich debiut.
serii?
no właśnie żeby była seria to muszą raz odpowiedzieć, bo będzie sweep.
ciągle nie wiem co myśleć o kings.

kevin durant w ostatnich 7 meczach w playoffs jest 0-7.
dziś może ten wynik poprawić i wtedy suns będą w dużych kłopotach.

jaren jakcson jr wybrany najlepszym obrońcą sezonu zasadniczego.
szkoda, że w serii z lakers nieobecni są adams i clark.
jaren miałby więcej miejsca na polowanie.

jak w ogóle typujecie, kto będzie w finale i kto wygra?
na samym początku sezonu zapisałem sobie cztery drużyny.
dwie ze wschodu i dwie z zachodu:
milwaukee i boston, a po drugiej stronie denver i los angeles clippers.

finału konferencji na zachodzie takiego nie będzie, ten na wschodzie jest możliwy.
moich typów nie zmieniam, ale kontuzje mogą je bardzo szybko rozwiać.
czyli:
mil/bos vs den/lac
 
#2 richmond
#4 webber
#10 bibby
#16 stojakovic
#55 williams
#93 artest

powyższe koszulki ciągle widoczne wśród kibiców kings.
:dobry:
 
Westbrook "PO" mode:

IMG_20230418_204115.jpg
 
Oby Phx ogarnęli
jak rywalizacja pójdzie w dłuższą serię, to długość ławki clippers może zrobić różnicę.
szkoda, że w pierwszej rundzie.

jeszcze większa szkoda, że obie drużyny z los angeles mogę się spotkać dopiero w finale.
 
jak rywalizacja pójdzie w dłuższą serię, to długość ławki clippers może zrobić różnicę.
szkoda, że w pierwszej rundzie.

jeszcze większa szkoda, że obie drużyny z los angeles mogę się spotkać dopiero w finale.
też tego nie widzę, ławka totalnie podejrzana. Booker i Durant muszą grać mecze życia, żeby Suns mieli szanse. LAC ładnie się zgrali, to jest zupełnie inna drużyna niż w sezonie regularnym. Dzisiaj wgrało Suns, ale piłka cały czas po stronie LAC.
 
Obstawiałem jakieś 4:2 dla Dubs, a tutaj Kings oba mecze u siebie wygrali, myślałem, że będzie 1:1 po dwóch spotkaniach.
Jednak z drugiej strony, GSW u siebie raczej zrobią 2:2 i mecz numer 5 będzie pewnie najważniejszy dla serii, jak Kings nie dźwigną to nie mają po co jechać na elimination game do San Francisco.

Właśnie obejrzałem G2, Green debil niepotrzebnie nadepnął Sabonisa, niby taki cwaniak, a zamiast się po prostu wyjebać i obrócić całą sytuację na swoją korzyść, to wyleciał i jeszcze zawieszony na mecz numer 3 i jeszcze się sadzi później do kibiców, przygłupi zwierzak :matt:

 
też tego nie widzę, ławka totalnie podejrzana. Booker i Durant muszą grać mecze życia, żeby Suns mieli szanse. LAC ładnie się zgrali, to jest zupełnie inna drużyna niż w sezonie regularnym. Dzisiaj wgrało Suns, ale piłka cały czas po stronie LAC.
Nie mają za bardzo kogo wpuszczać z ławki, w pierwszym meczu Shamet dostał 22 minuty, a reszta po 4-6 wprowadzana tylko żeby KD/Booker/CP3 mogli odpocząć chwilowo. Lee i Warren, chyba kontuzję mają w pierwszy meczu ich nie było, a w drugim 2 minuty i zjazd, bez nich to w sumie tylko Shamet jest przydatny i może Biyombo jako taki backup za Aytona na 10-15 minut.

Ogólnie to wydaje mi się, że Suns przejdą do drugiej rundy, brak Georga to jednak poważna strata, a Westbrick raczej nie będzie grał całej serii tak dobrze jak w drugim meczu.
Westbrick 3/19 w pierwszym meczu i LAC wygrywają, Westbrick dobry drugi mecz, 9/16 z gry, 28 punktów i LAC przegrywają :mjsmile:
 
Nie mają za bardzo kogo wpuszczać z ławki, w pierwszym meczu Shamet dostał 22 minuty, a reszta po 4-6 wprowadzana tylko żeby KD/Booker/CP3 mogli odpocząć chwilowo. Lee i Warren, chyba kontuzję mają w pierwszy meczu ich nie było, a w drugim 2 minuty i zjazd, bez nich to w sumie tylko Shamet jest przydatny i może Biyombo jako taki backup za Aytona na 10-15 minut.

Ogólnie to wydaje mi się, że Suns przejdą do drugiej rundy, brak Georga to jednak poważna strata, a Westbrick raczej nie będzie grał całej serii tak dobrze jak w drugim meczu.
Westbrick 3/19 w pierwszym meczu i LAC wygrywają, Westbrick dobry drugi mecz, 9/16 z gry, 28 punktów i LAC przegrywają :mjsmile:
No wychodzi niestety ile wart był KD.
Jestem ciekaw G3 jak cholera, czy będzie przełamanie.
Dawać po pierścienie Suns! A po sezonie chuj w dupsko Aytonowi
 
największym wygranym porannego meczu słońc jest krzyś paweł.
otóż chris paul przerwał serię 14 porażek w playoffs, gdy jednym z arbitrów był scott foster.
oni mogą się nie lubić.

sprawa nr 2 jest taka, że nic się nie zmieniło i jest po staremu.
wpłacił!!!!!!!
marc cuban zapłacił te 750 tys. kary jakie otrzymali mavericks.
potem zachował się, jak ma w zwyczaju i tyle samo poszło na cele charytatywne.
brawo panie cuban za gest.
Właśnie obejrzałem G2, Green debil niepotrzebnie nadepnął Sabonisa, niby taki cwaniak, a zamiast się po prostu wyjebać i obrócić całą sytuację na swoją korzyść, to wyleciał i jeszcze zawieszony na mecz numer 3 i jeszcze się sadzi później do kibiców, przygłupi zwierzak
podają, że on po meczu zażądał badań, czy jego kostką jest wszystko ok.
:stevecarell:
 
Sabonis powinien wnioskować o badanie mózgu Greena, tam zapewne wiele synapsów nie styka
ja nie jestem za tym żeby koszykarze się ze sobą prali, ale greenowi przydałby się strzał dla odmulenia.
to nie pierwszy taki numer w jego wykonaniu.
 
Sabonis też nie jest bez winy, niepotrzebnie złapał Greena za nogę, Litwin sprowokował całą sytuację, trafił na pojeba i wyszło jak wyszło, obaj niedojebani.
 
Ciekawe czy Lakers zrobią jutro 2:0? :corn:

Patrząc na pierwszy mecz, to mają raczej dużo więcej rezerw niż Memphis, nie wiadomo też co z Morantem.
 
Ciekawe czy Lakers zrobią jutro 2:0? :corn:

Patrząc na pierwszy mecz, to mają raczej dużo więcej rezerw niż Memphis, nie wiadomo też co z Morantem.
4:1 jak gangsta zagra jak ten nadgarstek to coś grubszego to mamy sweep.

OlaBoga LAL po tych transferach i drabince ma szansę namieszać.
 
Davis w obronie jest niezastąpiony dla Lakers, kurwa co zamyka wjazdy na kosz Miśków, to jest jakieś nieporozumienie jak jeden gość może zatrzymać cały atak przeciwników. Tylko z drugiej strony Miśki też go gaszą w ataku pod koszem :lol:

Lakers straty i cegła za cegłą, jakby nie obrona AD, mogliby już być -30 w połowie drugiej kwarty, nic im dzisiaj nie siedzi póki co.
 
Zasłużenie :deniroclap:
jednogłośnie.
wszyscy głosujący umieścili coacha browna na pierwszym miejscu- to pierwszy przypadek w historii tej nagrody.

dwaj pozostali trenerzy (daignault i mazulla) to jeszcze bardzo młodzi ludzie, także najlepsze jeszcze przed nimi.



podejrzewam, że gdyby kibica z trybun wpuścili na boisko, to też trafiłby trójkę.
straszny ogień złapali.
 
Last edited:
Back
Top