NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

wschód: gasol, gortat, love- butler, wall
zachód: durant, nowitzki, cousins- rondo, curry

nie ma szans na takie wyjściowe piątki, ale większość się pojawi.
 
na takie oddałem głos.
mogłem wstawić millsappa zamiast love, ale trudno....

darowałem sobie duncanów, jamesów, bryantów, wadeów....
niech grają inni....
 
to nie sporo, gdyby zmasowana akcja zaczęła się kilka dni szybciej myśle że by było to do zrobienia, i tak bardzo nadgonił nad Melo przez te chyba 10 dni akcji.


A co było w ogóle stawką tego głosowania? :D
 
już w tamtym roku miło patrzyło się na basket w wydaniu golden state warriors.
klay thompson ma papiery na świetnego gracza, pewnie dużo lepszego niż ojciec.
ten jednak ciągle może powiedzieć- synu ja ma jednak dwa mistrzowskie pierścienie....;)
chciałbym, aby wojownicy zaistnieli w play- offs...
 
Marcin nie zagra w meczu gwiazd ;/
Obiektywnie stwierdzam,ze wcale mnie to nie dziwi. Mecz gwiazd to moim zdaniem za wysokie progi dla Marcina,ktorego jakos fanem"talentu" nie jestem.Nie odbierajacie tego za hejt ale gosciu jest mega sztywny i do dzisiaj nie umie rzucac(juz sie chyba nie nauczy) . On rzuca tak jakby dwoma rekoma,masakra jakas jak sie na to patrzy. Sam dosyc dlugo gralem w kosza i za takie ulozenie rak na pilce podczas rzutu to pierwszy lepszy trener zjebalby go niesamowicie.Jestem swiadomy tego,ze inne sa jego zadania w druzynie i,ze niektorych "sztywniakow" po prostu nie da sie nauczyc pewnych rzeczy i wielu wysokich ma podobne problemy.(np Shaq i osobiste ;) ) BLESS!
 
Gortatowi jak na gościa który nie umie rzucać chyba idzie całkiem ok w tym NBA:) Tak wysoko był w tych internetowych rankingach.

A ta Atlanta to kiedyś przegra? Win streak -17!
 
B8kChWPCQAAKCi0.jpg
 
Lakersi przerwali swoje pasmo 9 porażek z rzędu, akurat w meczu z Bullsami. Rose coś ostatnio dosć przeciętnie gra, jak na niego oczywiscie.
 
Back
Top