Następna obrona Joanny Jędrzejczyk w Polsce?

To by było coś Warszawa albo Kraków znowu. Trzeba chyba zacząć napierać White'a na twitterze.
A pokładałem w Tobie trollu większe nadzieje. Myślałem, że będzie to trolling oparty na pokazywaniu wszędzie wygranych kuponów I chwaleniu się hajsem. Jednak okazałeś się zwykłym trolskim leszczem. Smuteczek:(
 
A pokładałem w Tobie trollu większe nadzieje. Myślałem, że będzie to trolling oparty na pokazywaniu wszędzie wygranych kuponów I chwaleniu się hajsem. Jednak okazałeś się zwykłym trolskim leszczem. Smuteczek:(
+1
Zawód roku póki co
 
@Dzihados , mamy włamanie na forum!
38SQrSs.png
 
A pokładałem w Tobie trollu większe nadzieje. Myślałem, że będzie to trolling oparty na pokazywaniu wszędzie wygranych kuponów I chwaleniu się hajsem. Jednak okazałeś się zwykłym trolskim leszczem. Smuteczek:(

O huj Tobie chodzi przygłupie z meksykańcem w awatarze? Nie miałem zamiaru tu trollować tylko pogadać o MMA z kumatymi typami którzy tak jak ja kochają ten sport. Typowa polska mentalność jak ktoś wychodzi z dobrym pomysłem to najlepiej go zbesztać. Przecież to jest realne że taka gala mogłaby się odbyć w polsce. Lepiej żeby Joanna Champion broniła pasa u szwabów co? Byłeś w ogóle w Krakowie, coś pięknego było oglądać jak Mirco niszczył Gonzagę mimo że reszta karty aż tak bardzo nie zachwycała i duży zawód jak Janek przegrał. Jakby już doszło do tej obrony to napewno ułożyli by jakiś dobry Main Card który przyciągnął by dużo ludzi. Ta walka z Gadelhą szczególnie po Ultimate Fighterze napewno przyciągnie sporo uwagi.

Pokazywanie wygranych kuponów to raczej świadczy o twojej wiedzy MMA i umiejętności dobierania odpowiednich zakładów ale interpretuj sobie to jak chcesz dla mnie już na starcie masz metkę cwaniaczka klauna.
 
w sumie moze walczyc w Polsce, przeciez w USA jej wartosc marketingowa jest dosc niska
 
Jako fan MMA i Asi, bardzo chciałbym kolejną galę w Polsce z jej udziałem w ME. Jednak patrząc na to szerzej, Asia lepiej wyjdzie na tym, że będzie występować na numerowanych galach w USA, niż tej w Polsce, czy tych w Europie.

A co do samego tematu i kolejnej obrony Asi - przecież już wiadome jest, że ta odbędzie się w dzień poprzedzający UFC 200, czyli na gali TUF 23 Finale.
 
Back
Top