Namajunas: Joanna się spie...a przy naszym spotkaniu

hlehle

Brutaal
Lightweight
Namajunas wchodzi na następny level w trash talk'u ...
To już , któryś wywiad z kolei w którym wspomina, że Joanna (dosłownie) "się spierdziała" podczas ich pierwszego spotkania.


(1:08)
 
'Johanna's ', wtf Sports Illustrated, ja rozumiem, żeby nazwisko przekrecic, bo tu faktycznie moze byc problem, ale imie? Dziennikartstwo RIP...
 
Rose z długimi włosami była moją ulubioną zawodniczką nie licząc Polek, ale tym razem szykuje się wpierdol.
 
Zapytam jak kompletny Janusz, ale ktoś mi powie, dlaczego Rose nosi chłopięcą fryzurę? Było coś kiedyś o tym na forum?
 
Zapytam jak kompletny Janusz, ale ktoś mi powie, dlaczego Rose nosi chłopięcą fryzurę? Było coś kiedyś o tym na forum?
Ścięła charytatywnie.

________________
Po walce będą mówić że Rose się zesrała więc będą kwita.
 
Coś czuje że Asia zostanie zniszczona psychicznie po tym pocisku :śmiech::mjsmile:

Joanna jest tak przewrażliwiona na swoim punkcie, że na pewno ją to dodatkowo zmotywuje żeby odpowiednio potraktować Rose w oktagonie.
Bardzo bym chciał żeby jedynie do tego się ograniczyła i nie wdawała się (z jakby nie było native English speakerem) w pyskówki.
 
A co to nie można sobie bączka puścić? Może najadła się kapusty. A może po prostu puściła bąka, żeby pokazać Rose że nawet pierdnięciem ją niszczy i widać udało się skoro to wspomina do tej pory.
 
@Masta Blasta, da się tym pierdnąć komuś w twarz? Jeśli tak, to dobry prezent na ważenie.

pierdz%C4%85ca-poduszka.jpg
 
Poduszka pierdzioszka to kolejny prezent na ważeniu, tym razem propsuję :)
 
Teraz Aśka powinna ją oklepać w stójce, zmienić w zdesperowanego zapaśnika, obronić obalenie, następnie odwrócić pozycję, siąść Rose na twarzy i spuścić gazową ofensywę jak pod Ypres w 1915
 
Kto nigdy nie puscil baka podczas kulanki w parterze niech pierwszy rzuci kamieniem....
Tak mi było głupio, że jeszcze tego nie zrobiłem, że zacząłem się turlać po pokoju w międzyczasie jebiąc bąki... liczy się?:awesome:
Baj de łej. Aśka weszła jej do nosa tym bąkiem!:tiphatb:
 
Back
Top