Najman: Jurkowski, nie kończ. Zawalczmy!

DeDe

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Info z WP.PL :)



http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-Jurkowski-nie-koncz-Zawalczmy,wid,13241957,wiadomosc.html?ticaid=1bfb6
 
Widok obrotówki trafiającej w głowę Testosterona - bezcenne, a i Juras w lepszym humorze odejdzie, a 11 porażka mu nie grozi. Dodatkowo mógłby się zabawić w parter, bo z kim jak zkim, ale z Najmanem miałby pole do popisu dla tego co się przez te lata w MMA nauczył tej płaszczyzny :)



Lubię Jurasa, ale oczywiście wszystko to jest jego decyzją, tak czy siak powodzenia dla niego w życiu.
 
Najman jest człowiekiem bez honoru i bez jaj, piszę to z pełną odpowiedzialnością. Po przegranej walce z Saletą miał odejść i co ??? On uważa się za zwycięzce, mimo iż klepał. Przydałby się ktoś kto go brutalnie odprawi raz na zawsze, i sam bym do niego wyszedł (mimo iż moja waga to lekka) ale moje nazwisko w MMA nic nie znaczy. Z drugiej strony - nie chciałbym go oglądać, ale z dwojga złego lepiej to pierwsze, bo może po brutalnym KO zabraknie mu argumentów z pupy wziętych. Mówiąc jak Kawul:







Oficjalnie dissuję Marcina Najmana.
 
Najman kończ waść...



Przeciez to by byla obraza dla Jurasa, walczyc El Tosterem.



Panie "Nejmanie", Juras by pana kciukiem wydusil :D
 
Teraz pyszczy, po fakcie. Łukasz skończył kariere, to najmanowi język się rozwiązał.
 
Zamknijcie ten temat, bo szkoda nerwów na komentowanie tego.


Też wnioskuję o zamknięcie tematu.



Czym więcej piszemy o najmanie tym On bardziej się cieszy i liczy na kolejną walkę.



Stanowcze NIE dla tego Pana w KSW!
 
Cinek007 a jak by Ci wklepał kilka bombek :-)



NAJMAN_MR015_580x467.jpg
:-):-):-):-):-)
 
Strach myśleć, kiedy Najman Aliego wyzwie na pojedynek...żeby ktoś źle nie zrozumiał, nie Alistaira, a Mohammada. Tez już na emeryturze w końcu, więc może zechce poświrowac z "Testim" ;)
 
ZE Świerczewskim niech sie bije byłym piłkarzem a nie z Jurasem, pojebało go juz całkiem...
 
Dobra panowie, przestańmy już pisać o tym czymś. Bo to woda na młyn, nie będzie zainteresowania, nie będzie Najmana na KSW. Więc zamknąć się :-)
 
Najman dla Jurasa to jak Świerszczu dla Najmana;)



ale ludzie lubią oglądać wpindole dla Marcina:)
 
Wyjdę do niego nawet za darmo, mimo 30 kg mniej, dajcie mi tylko gdzie trenować to go ubiję :/
 
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=24360:wierczewski-o-najmanie-nie-porownujmy-gowa-do-czekolady&catid=1:latest-news
 
W sumie moglby Juras go skompromitować.



A druga walka Świerczewski vs Policja z Mielca ;-)
 
Gdyby kasa się zgadzała to Juras szybko by zapomniał o słowach, że za żadne pieniądze z nim nie zawalczy.



Nie ma co być naiwnym. Za gażę Pudzianowskiego wyszedł by do walki na 100 %.



Do tego pamiętam jak K&L mówili że Najman u nich co najwyżej teraz po zamkach moze sie bić a jednak juz czytałem że będzie jednak waczył dalej w KSW.



Wszystko jest kwestią ceny.
 
1.5mln widzów zamiast oczekiwanych 4 robi swoje. ;) Nie ma się czemu dziwić, jeśli K&L mieliby w dupie budżet to KSW miałoby tylko jedną edycję. Dla federacji najważniejsza powinna zawsze być możliwośc zarobku - jesli nie od razu to w przyszłości. Póki co rynek pokazał, że jeśli chcemy MMA na wysokim poziomie za dobre pieniądze dla zawodników to walki celebrytów muszą podbijać oglądalność. Ktoś niestety musi zarobić na to wszystko, a sami fajterzy w szerszym gronie nie są na tyle rozpoznawalni by to zrobić.
 
Problem w tym , że Najmana nie da się brutalnie pobić bo on bedzie klepał zanim mocne GnP dojdzie celu. Sedzia mogłby sie zagapic na minute ... a dawac mu zarobic za samo wyjscie... ja bym nie dał. :)
 
Ogólnie nie lubie się odnosić do meme'sów rodem 4chana ale tym razem się nie powstrzymam.



lxaTn.jpg
 
Back
Top