Najman: Jurkowski, nie kończ. Zawalczmy!

DeDe

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Info z WP.PL :)http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-Jurkowski-nie-koncz-Zawalczmy,wid,13241957,wiadomosc.html?ticaid=1bfb6
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Widok obrotówki trafiającej w głowę Testosterona - bezcenne, a i Juras w lepszym humorze odejdzie, a 11 porażka mu nie grozi. Dodatkowo mógłby się zabawić w parter, bo z kim jak zkim, ale z Najmanem miałby pole do popisu dla tego co się przez te lata w MMA nauczył tej płaszczyzny :)Lubię Jurasa, ale oczywiście wszystko to jest jego decyzją, tak czy siak powodzenia dla niego w życiu.
 
L

_Logan_

Guest
Najman jest człowiekiem bez honoru i bez jaj, piszę to z pełną odpowiedzialnością. Po przegranej walce z Saletą miał odejść i co ??? On uważa się za zwycięzce, mimo iż klepał. Przydałby się ktoś kto go brutalnie odprawi raz na zawsze, i sam bym do niego wyszedł (mimo iż moja waga to lekka) ale moje nazwisko w MMA nic nie znaczy. Z drugiej strony - nie chciałbym go oglądać, ale z dwojga złego lepiej to pierwsze, bo może po brutalnym KO zabraknie mu argumentów z pupy wziętych. Mówiąc jak Kawul:Oficjalnie dissuję Marcina Najmana.
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Najman kończ waść...Przeciez to by byla obraza dla Jurasa, walczyc El Tosterem.Panie "Nejmanie", Juras by pana kciukiem wydusil :D
 

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Teraz pyszczy, po fakcie. Łukasz skończył kariere, to najmanowi język się rozwiązał.
 

Semper Fidelis

Brutaal
Featherweight
Zamknijcie ten temat, bo szkoda nerwów na komentowanie tego.


Też wnioskuję o zamknięcie tematu.Czym więcej piszemy o najmanie tym On bardziej się cieszy i liczy na kolejną walkę.Stanowcze NIE dla tego Pana w KSW!
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
Cinek007 a jak by Ci wklepał kilka bombek :-)NAJMAN_MR015_580x467.jpg
:-):-):-):-):-)
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Strach myśleć, kiedy Najman Aliego wyzwie na pojedynek...żeby ktoś źle nie zrozumiał, nie Alistaira, a Mohammada. Tez już na emeryturze w końcu, więc może zechce poświrowac z "Testim" ;)
 

uffffff

BAMMA
Middleweight
ZE Świerczewskim niech sie bije byłym piłkarzem a nie z Jurasem, pojebało go juz całkiem...
 

Spamteam

BAMMA
Featherweight
Dobra panowie, przestańmy już pisać o tym czymś. Bo to woda na młyn, nie będzie zainteresowania, nie będzie Najmana na KSW. Więc zamknąć się :-)
 

Cinek007

KSW
Heavyweight
Najman dla Jurasa to jak Świerszczu dla Najmana;)ale ludzie lubią oglądać wpindole dla Marcina:)
 
L

_Logan_

Guest
Wyjdę do niego nawet za darmo, mimo 30 kg mniej, dajcie mi tylko gdzie trenować to go ubiję :/
 

3kamil3

Brutaal
Super Heavyweight
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=24360:wierczewski-o-najmanie-nie-porownujmy-gowa-do-czekolady&catid=1:latest-news
 

noodles

Bellator
Light Heavyweight
W sumie moglby Juras go skompromitować.A druga walka Świerczewski vs Policja z Mielca ;-)
 

AG

Oplot Challenge
Middleweight
Gdyby kasa się zgadzała to Juras szybko by zapomniał o słowach, że za żadne pieniądze z nim nie zawalczy.Nie ma co być naiwnym. Za gażę Pudzianowskiego wyszedł by do walki na 100 %.Do tego pamiętam jak K&L mówili że Najman u nich co najwyżej teraz po zamkach moze sie bić a jednak juz czytałem że będzie jednak waczył dalej w KSW.Wszystko jest kwestią ceny.
 

Lucas89

Oplot Challenge
Welterweight
1.5mln widzów zamiast oczekiwanych 4 robi swoje. ;) Nie ma się czemu dziwić, jeśli K&L mieliby w dupie budżet to KSW miałoby tylko jedną edycję. Dla federacji najważniejsza powinna zawsze być możliwośc zarobku - jesli nie od razu to w przyszłości. Póki co rynek pokazał, że jeśli chcemy MMA na wysokim poziomie za dobre pieniądze dla zawodników to walki celebrytów muszą podbijać oglądalność. Ktoś niestety musi zarobić na to wszystko, a sami fajterzy w szerszym gronie nie są na tyle rozpoznawalni by to zrobić.
 

Drunk Cat

Brutaal
Middleweight
Problem w tym , że Najmana nie da się brutalnie pobić bo on bedzie klepał zanim mocne GnP dojdzie celu. Sedzia mogłby sie zagapic na minute ... a dawac mu zarobic za samo wyjscie... ja bym nie dał. :)
 

sethcab

Shark Fights
Lightweight
Ogólnie nie lubie się odnosić do meme'sów rodem 4chana ale tym razem się nie powstrzymam.lxaTn.jpg
 
Top