Najmądrzejsze wypowiedzi ze świata MMA

Bezimienny

UFC
Bantamweight
Zawodnicy MMA i promotorzy słynną z bardzo dużej wrażliwości, rozsądku oraz ciekawych wypowiedzi więc myślę, że warto założyć zbiorczy temat. Ten temat nie ma na celu poniżanie ludzi: wręcz przeciwnie to forma docenienia. Śledzenie wypowiedzi ludzi ze świata MMA sprawia, że wiele razy poprawiam sobie tym humor, a przecież śmiech to zdrowie. Wręcz uważam, że mogliby oni być wspaniałymi stand uperami i powinienem im podziękować za to, że zawsze mogę sobie dzięki nim poprawić humor. Wręcz uważam, że freak fighterzy są nudniejsi. Brakuje tam tego luzu, autentyczności. Jeśli to czyta jakiś menadżer to wręcz chciałbym się spytać jak wy to robicie, że wytrzymujecie z takimi osobami: jak wytrenowaliście swoją cierpliwość? Jakich argumentów używacie wobec innych osób z tego środowiska, bo opieranie się czysto na logice to chyba za mało



Na początku wyjątkowy popis logiki:




od 1:30

kolejny przykład żelaznej logiki świadczący o wielkiej wrażliwości zawodników MMA





Piękny pokaz empatii i myślenia o konsekwencji swoich działań: no przecież ryzyko utraty wzroku przez paluchy w oko to pikuś





Chwalenie się publicznie tym, że jeździ się samochodem w ten sposób, że inny kierowcy myślą „co to kurwa za debil”





Nie mogę sobie teraz przypomnieć filmiku z tekstami: krytykujecie mnie bo chcielibyście być na moim miejscu. Nie: nie chciałbym w wieku 35 lat (bo wtedy przeważnie kończą karierę) mieć gorsze zdrowie niż nie jeden emeryt +70 lat jednocześnie wiedząc, że bilans zysków i strat w karierze MMA jest często ujemny…



Oczywiście też legendarny najlepszy polski WŁODARZ Martin Lewandowski i jego piekielnie groźne straszenie zawodników sądem: po tylu latach jeszcze pamiętam miniaturkę xD





Bardzo profesjonalne zachowanie. Jeśli dobrze ten wywiad: ja jestem wielkim włodarzem i ze mną trzeba konsultować swoje ruchy prezesie ALMMA, prawie jak Don Corleone



Kurczę muszę poszukać audiobooka autobiografi tego gościa...
 
Da się prościej ten temat opisać.
Pierdolenia zebrane polskiego MMA, a nic nie pobije tego hitu

Temat warty śledzenia. @zielony666

to jest taki moment w którym człowiek się zastanawia, czy organizacje MMA nie powinny niektórych zawodników od czasu do czasu wysyłać na obserwacje psychiatryczną i czy ludzie chorzy psychicznie powinni walczyć zarówno w organizacjach sportowych jak i freakowych np. Bonus...
 
czym musiał się zajmowac Wasilewski jak promotor co świadczy o mega dużym rozsądku zawodników :waldeklaugh:
od 1:15:00
 
Różal dziś na swoim insta stwierdził, że Polacy to cywilizacja która ma 6 tysięcy lat. Co kurwa?!
Typ jest mega odklejony, pierdoli jakieś chłopskorozumowe kocopoły, a Mariusze w komentarzach pod filmami zJara z Różalem i tak się będą jarać, jaki to z niego inteligenty człowiek.:juanlaugh:
 
Typ jest mega odklejony, pierdoli jakieś chłopskorozumowe kocopoły, a Mariusze w komentarzach pod filmami zJara z Różalem i tak się będą jarać, jaki to z niego inteligenty człowiek.:juanlaugh:
Przecież Różal swego czasu na bieżąco wrzucał jako prawdy objawione screeny z ruskich stron, celową ich propagandę. I nagle tadam przestał dopiero kilka miesięcy temu. Sociale Różala to pokaz co siedzi w głowach niektórych i dlaczego jest niebezpieczne (on krzyczał o zabijaniu lekarzy 3 lata temu)
 
Przecież Różal swego czasu na bieżąco wrzucał jako prawdy objawione screeny z ruskich stron, celową ich propagandę. I nagle tadam przestał dopiero kilka miesięcy temu. Sociale Różala to pokaz co siedzi w głowach niektórych i dlaczego jest niebezpieczne (on krzyczał o zabijaniu lekarzy 3 lata temu)
Chyba sponsorzy sie odezwali i niezłamany człowiek został złamany. Tak samo jak zresztą: po takich słowach nie ma opcji powrotu do KSW, a później...

on powinien mieć tak samo jak Anzor badania psychiatryczne, bo nie wiadomo czy to chory człowiek czy po prosty kawał drania, którego powinno się wysłać do murzyńskiej dzielnicy Baltimore (kozacki wskaźnik zabójstw na 100 tys mieszkańców) aby pokazał swoją potrzebę śmierci w walce :korwinlaugh:
Różala, Denisa, Szpilka -o Jezus dać im taki challenge. Wytrzymaj miesiąc bez wezwania policji w murzyńskiej dzielnicy :waldeklaugh:
 
A czy pani Lipińska kwalifikuje się do "świata MMA"? :crazy:


OMG nie wiedziałem, że ona tak zaczynała. Boże to jeszcze KSW przyczyniło się do wzrostu jej popularności :childcry:
BTW chyba najlepszy pomysł na ring girls ma to WOTORE, reszta pachnie kiczem...
 
mimo wszystko obstawiam, że ma jakiegoś ghost writera: pare wywiadów odsłuchałem z nią i tak no nie wierze, że byłaby w stanie cokolwiek napisać :waldeklaugh:
Większość dzieł naszych celebrytów to robota ghost writerów. Oni tylko podpisują się pod tym gownem za jakiś %.
 
Do prachnia Marcin Prachnio: Posłuchaj mnie par#wo, dla mnie jesteś zwykłym balasem nie sportowcem. Prujesz się k#rwa jeb@ny, że się boję z tobą bić, ale jak ja zapraszam abyś przyjechał do mnie się napierd@l@ć jak facet z jajami to się posrałaś.
Na zawodowych ringach to ja mogę walczyć z zawodnikami, których cenię za doświadczenie i osiągnięcia, a nie z jakimiś kondonami, co się wzięli z dupy i na swoim pruciu się, chcą się wylansować na wielkie gwiazdy.
Więc jedyne co mam ci do powiedzenia to ssij p@łę moim psom i nie poruszaj więcej tematu walki ze mną!
 
Back
Top