Najlepszy zawodnik MMA 2014 roku!!!

K2_1992

Jungle Fight
Light Heavyweight
Chciałbym zachęcić wszystkich forumowiczów z Cohones, do oddania głosu na najlepszego zawodnika MMA w Polsce.

Co prawda rok 2014 wciąż jeszcze trwa, jednak każdy z nominowanych zawodników zaprezentuje swoje umiejętności dopiero w nadchodzącym roku, dlatego postanowiłem sprawdzić opinię wśród użytkowników największego forum w Polsce. Z góry dziękuję za wszystkie głosy, które możecie oddawać na:
A) Marcin Tybura
B) Marcin Held
C) Mamed Khalidov
D) Jan Błachowicz

Głosy, oraz osobiste komentarze do nich można oddawać wchodząc w poniższy link:
http://moje-ankiety.pl/respond-71594/sec-52mBlgag.html
 
Kategoria dotyczy wyłącznie mężczyzn. W innym wypadku, Joanna byłaby oczywiście jedną z kandydatek ;)
 
E) Joanna Jędrzejczyk.
Jesli jej tu nie ma to ranking jest bez sensu. Nawet jesli dotyczy tylko mężczyzn, bo ona właśnie przyćmiła wszystkie osiągnięcia Polski zawodników razem wziętych. Dziękuje dobranoc.
 
trudny wybór więc tak :
Mamed i Janek odpadają u mnie na starcie
Marcin Tybura wymiata w rosji i pokonał Grabowskiego.
Held z kolei wymiata w bellatorze i wygrał turniej.
ostatecznie pas mistrzowski to pas mistrzowski do tego pokonanie Graby.
1.Tybura
2.Held
3.Janek
4.Mamed
 
Wahałem się między Marcinami i ostatecznie wybrałem Helda, bo mam wrażenie, że miał cięższych przeciwników. Nie ujmując oczywiście klasie rywali Tybury. Był to bardzo ciężki wybór. Janek moim zdaniem stoczył za mało walk, żeby go brać pod uwagę, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku się to zmieni :). Bo ta trójka panów + Joasia Jędrzejczyk to nasz najlepszy "towar" eksportowy w MMA!
 
E) Joanna Jędrzejczyk.
Jesli jej tu nie ma to ranking jest bez sensu. Nawet jesli dotyczy tylko mężczyzn, bo ona właśnie przyćmiła wszystkie osiągnięcia Polski zawodników razem wziętych. Dziękuje dobranoc.
Wszyscy wiedzą, że Aśka jest najlepsza, ale dajmy jakieś szanse panom :)
 
Maricn Held. 4 walki w 2014 roku i wszystkie wygrane z czego 3 przed czasem, wygrana turnieju.

Janek swoim debiutem dostarczył mnóstwo emocji ale jestem zdania, że walcząc raz na rok trudno zostać najlepszym zawodnikiem nawet w zabawie takiej jak ta.
 
Także oddałbym swój głos na Joasię w tym rankingu. Jednak w tym przypadku mam tylko problem z pierwszą dwójką. Ostatecznie ustawiłbym to tak:
1. Held.
2. Tybura.
3. Błachowicz
4. Chalidow
Gdyby nie afera z dopingiem w miejsce Mameda wstawiłbym Płetwala.
 
Ciężko mi wybrac między Tyburą a Heldem. Ostatecznie wybieram tego pierwszego.

PS: A Mamed to za co jest na liście????? Borys powinien być na tej liście ;]
 
Last edited:
Marcin Held. Bez cienia wątpliwości. Piękny rok, niebywały progres w każdej płaszczyźnie. Drugie miejsce dla Tybury. Osobiście wyróżniam Janka za odwagę. Porzucił blichtr na rzecz ambicji sportowych.
 
Ciężko mi wybrac między Tyburą a Heldem. Ostatecznie wybieram tego pierwszego.

PS: A Mamed to za co jest na liście????? Borys powinien być na tej liście ;]
Mamed jest najwyżej notowanym zawodnikiem z Europy, poza UFC. Takie są fakty. Bardzo lubię i cenię Borysa, ale pokonanie Coopera i Falcao jest dla mnie nieco cenniejsze, niż wygrana nad Saidovem, czy tym bardziej Zawadą. Poza tym, ranking uwzględnia również pozycję zawodników w światowych notowaniach, oraz ich dotychczasowy etap kariery ;) :D
 
@K2_1992 Jestes wrednym meskim szowinista, ale nich Ci bedzie ;)
Marcin Held bo jednak zwyciestwo w turnieju Bellatora to naprawde wielki sukces a totalna dominacja nad Pitbillem zrobila na mnie wielkie wrazenie. Problem w tym, ze drugi Marcin tez odprawil Pitbulla i to wcale nie mniej efektownie. Jednak byl to polski Pitbull w rosyjskiej organizacji, dlatego minimalnie Held przed Tybura.
 
Cały sęk polega na tym, że zwycięstwa Helda wszyscy się spodziewaliśmy i wiedzieliśmy, że w końcu pourywa wszystkim nogi byle by dojść do ego pasa. Natomiast w Tyburę nie wierzył praktycznie nikt. Dopiero po walce z Damianem dużo się zmieniło i w końcu zaczął być doceniany, chociaż dalej nie jest tak jak być powinien.
 
Dopiero po walce z Damianem dużo się zmieniło i w końcu zaczął być doceniany, chociaż dalej nie jest tak jak być powinien.
Po walce z Damianem to zamiast prawdziwego docenienia mielismy raczej rewie pomyslow w stylu "Damian chcial pozbyc sie pasa". Generalnie ciezko porownywac sukcesy Marcinow, Joasi, Janka, Krzysia Jotki czy Piotraka Hallmanna bo o nim tez nie wolno zapominac. Najwazniejsze, ze mamy taki problem z dokonaniem wyboru wynikajacy nie z braku a nadmiaru sukcesow. Bawiac sie w Nostradamusa osmiele sie stwierdzic, ze w 2015 bedzie jeszcze trudniej bo trzeba bedzie min. porownywac wartosc kobiecych pasow UFC i Invicty do meskich Bellatora i M-1 :) A kto wie co na to reszta naszych eksportowych towarow ?
 
Aż tak bym tego nie generalizował. Wiadomo, najbardziej przychylnym okiem patrzymy na Asię za sprawą wywalczenia statusu pretendenta do pasa UFC, ale obaj Marcinowie jak najbardziej są na podobnym poziomie sukcesu w tym roku. Tylko się cieszyć, że mamy taki trudny "wybór" w tym roku. Dżoana, Heldzik i Tybur ex aequo na 1!
 
Joanna nr 1

Z listy to Marcin Tybura i Jan Błachowicz. Jeden za to, ze stał się w tym roku NO 1 w PL HW pokonując Grabę no i oczywiście udana obrona. Idzie jak burza. To był jego rok. Drugi wiadomo - był przez zagranicznych "specjalistów" jednogłośnie skazywany na pożarcie, wszedł do UFC z kopem i zanotował chyba zaryzykowałbym stwierdzenie najlepszy debiut spośród polaków w tej organizacji. No i są nadzieje na to, że zajdzie całkiem wysoko.

Nie rozumiem co zrobił Mamed Chalidow, że znalazł się na liscie? gdyby stoczył walkę z Drwalem i ją wygrał to może, ale tutaj wcale nie zrobił w tym roku totalnie NIC wyjątkowego, powinien być tutaj Borys za zdobycie pasa i to, ze tym samym stał się nr 1 półśredniej.
 
Tybura & Held osiągneli najwięcej
Janek dostarczył największych emocji
Mamed się znudził
 
Zawodnik MMA 2014r: Tylko Joanna Jędrzejczyk- pretendentka do pasa UFC... Miła, medialna, wygląda jak kobieta, a nie jak potworek sterydowy i do tego walczy i wygrywa z trudnymi rywalkami w największej organizacji na świecie. I do tego kumpela prezydenta Dany White'a.

Co do Marcina Tybury to i owszem zdobył on pas, ale odpowiedzmy sobie na pytanie: GDZIE W HIERARCHII ORGANIZACJI MMA JEST FEDERACJA M1 skoro "KSW jest nr 2"? (joke)

TYLKO JOANNA JĘDRZEJCZYK!!! W tym roku nikt inny się do niej nie umywa.

P.S. licytujcie charytatywnie jej koszulkę na Allegro.
 
Piotr STRUS - walczył dwa razy z przeciwnikami, którzy mili go łatwo pokonac, brutalnie znokałtować, i dwa razy na przekór wszytskim hejterom nie przegral tych walk a dał popis perfekcyjnie taktycznie zrealiowanego gameplanu. Nie przegrywac z duzo lepszymi zawodnikami to wielki sukces.
 
@Iz Kariota odnioslem sie do Twojego wpisu w temacie o Joannie Jedrzejczyk, ale juz wiem, ze to blad bo jestes zwyklym trolem. Na szczescie nowe forum pozwala latwo rozwiazac ten problem. Do widzenia.
 
Back
Top