Najlepszy półciężki w historii ?

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Kto waszym zdaniem jest najlepszym zawodnikiem wagi Półciężkiej w historii ? Zawsze mnie to trapi i zastanawia, więc pytam was : )
 
pytasz o umięjętnośći na dzień dzisiejszy czy chwilę panowania tego najlepszego ?
 
Chwilę panowania tego zawodnika . Przecież jak byk jest napisane " w historii " .



PS. Głosy podliczę w sobotę .
 
Wybacz ale dla mnie to nie było jednoznaczne. W takim razie bez wątpienia postawie na Wanda bo dominował totalnie przez prawie 6(?) lat
 
Kalogero, Ty się nie uśmiechaj bo jak zaczynałem się interesować mma to ta strona była wyrocznią a Rickosn bogiem ;)
 
Wanderlei Silva.



Żeby uniknąć zamieszania lepiej było spytać o najlepszego zawodnika w kategorii 93 kg (205 lbs). W czasach PRIDE'a ta kategoria była nazywana średnią. Nie było półciężkiej. W UFC do 2001 podobnie było.
 
Wanderlei wiadomo cuda na ringu robił, jest wielu dobrych półciężkich których można byłoby tu wymienić i to wcale nie gorszych. Skoro można tylko jednego to stawiam na Shoguna.
 
Jones niedługo nie będzie już półciężkim, więc nawet nie będzie miał okazji tego pokazać.



Do tematu - Wanderlei.
 
Trudno mi na to pytanie odpowiedziec ale stawiam na Shogun Rua.



Za pare lat byc może Jon Jones stanie się nie do pokonania.
 
Sosa@



Ale ja mówiłem zupełnie poważnie.Swoją fascynację mma zaczynałem pierwszymi galami ufc,rodziną Gracie,tym co w octagonie wyprawiali doprowadzając swoich oponentów do zdumienia i dezorientacji.Wiem,że nieco koloryzował swoją legendę 400 wygranych pojedynków,ale ja naprawdę uważam go zdecydowania,za jednego z najlepszych fighterów i guru bjj.Po prostu mam sentyment do nazwisk z młodzieńczych lat. :)
 
@Kalogero , ja również najpierw najbardziej zajarany byłem rodziną Gracie , tym jak wychodzą do walki trzymając się nawzajem, tym jakie honory czynili Rickonowi w Japoni. Tylko ja właśnie zacząłem od Japonii a UFC przyszło dopiero później :)
 
Bones :-)



applause.gif
 
Back
Top