Najlepsze walki w historii MMA !

https://www.youtube.com/watch?v=zpRcJ8rCDAA



Lubie ten pojedynek z tego powodu że Machida jest takim poukładanym , nie ulegającym złej krwi zawodnikiem. Można nawet pokusić się o określenie- lalusia. To jest doskonałe w jaki sposób upokorzył- co nie było jego intencją , wyłącznie miara umiejętności- zbira. Oczywiście Thiago to nie ortodoksyjny zbir bo i uczył sie MMA i jego przeszłość była jaka była Musiał sie ten pedofilski cień położyć i złożyć się na to że Thiago czerpie radość z zadawania upokorzenia innym co widać wyraźnie w jego walkach. Oczywiście nic nie jest białe i czarne ale to że pseudo lalusiowaty Dragon robi co chce z tym złym jest atrakcyjne. To dobry pojedynek słowem podsumowania.
 
Weź Chmura go wywal bo sobie jaja z ciebie robi. Teraz pisze że Thiago był pefofilem.
 
chyba raczej chodzilo mu o to, ze Thiago byl molestowany - nic mi o tym nie wiadomo.



pewnie to bedzie dziwne, ale jestem w stanie pojac o co gosciowi chodzi - grzeczny, poukladany Lyoto ktory nigdy nikomu nie wadzil zrobil cooooo tylko chcial z wielkim bully i badboyem jakim jest Thiago. scenariusz z Karate Kid, wypisz wymaluj, lol.



Melvin jaki roid rage, haha, o chuj. :D
 
Ale beka, żyłem w przeświadczeniu,że w udziale Thiago jest ta łzawa historyjka o byciu ofiarą molestowania w dzieciństwie. No dokładnie- chodzi o taki streotypowy bój białego charakteru z czarnym. Postać Dragona jest prawie wprost wyjeta z filmu o szlachetnym karatece, który stawia czoła bandzie opryszków.
 
Frye vs Takayama



Bedorf vs Thompson



Hunt vs Bigfoot



Melendez vs Sanchez



Materla vs Grove
 
http://v.youku.com/v_show/id_XNDkxMDg0NzAw.html



że też tej nikt jeszcze nie wrzucił-element obowiązkowy
 
Bedorf vs Thompson, seriously?

Kolejność losowa:
Shogun-Hendo 1 / 2
Edgar-Maynard 2 / 3
Aldo-Mendes 2
Chandler-Alvarez 1 / 2
Alvarez-Cerrone
Diaz-Cerrone
Diaz-Penn
Miller-Lauzon
Machida-Weidman
Jones-Gustaffson
Silva-Sonnen 1
Kim-Hathaway
Silva-Stann
Melendez-Sanchez
 
Back
Top