Najlepsze strony / profile o piłce nożnej

G

Guest

Guest
Macie jakieś swoje ulubione źródła informacji nt lig zagranicznych, turniejów międzynarodowych etc? Ostatnio miałem w RSS serwis onetu ale pojawia się tam masa syfu - jakieś informacji o anonimowych piłkarzach, waznych plotek transferowych wcale albo spóźnione o kilka dni, do tego nic nie mówiące tytuły, strzałki Gmocha etc. Teraz przestawiłem się na profil na twitterze @DeadlineDayLive czyli transfery mam załatwione (ale po angielsku) i do tego @OleMagazyn (informacje nt lig hiszpańskich po polsku, dzisiaj na to trafiłem). I zdaje się że brakuje mi teraz zwykłych newsów nt wydarzeń z lig zagranicznych oprócz hiszpańskiej. Macie coś? Najlepiej na twitterze żeby nie latać w różne miejsca. Chyba że macie jeszcze coś lepszego niż to co podałem, tyle że po polsku.



PS. Większość znanych serwisów polskich o piłce albo nie ma RSS-ów, albo są chujowo zrobione, albo na profilach społecznościowych podają mało informacji. Eurofutbol.pl na twitterze dość ciekawy ale tam znowu mają za dużo informacji na temat transferów nołnejmów.
 
Back
Top