Najlepsza walka w polskim mma.

Najlepszy pojedynek w polskim mma to:

  • Błachowicz vs Adesanya

  • Gamrot vs Tsarukyan

  • Inny - napisz w komentarzu.


Results are only viewable after voting.
O Till vs Cerrone pisano w mediach dużo więcej i jest to fakt, a nie moje rozumowanie.
W Polskich mediach fakt Ale tylko dlatego że ufc widziało wyniki Ksw I stwierdzili że jako największa organizacja mma wjadom tu z galą I rozbiją bank tak się nie stało bo Polacy znali Ksw A nie mma.gale w gdańsku już trochę lepiej promowali widząc swój błąd.
 
Nikt nie wspomina, bo nie istnieje coś takiego jak żeńskie MMA.
W idealnym świecie:)
Najlepiej było by gdyby kobiety wchodziły do oktagonu tylko z numerkami podniesionymi nad głową.
Wcale tak nie myślę Asia dała mi w chuj emocji i wzruszeń.
Nie lubisz kobiecego MMA nie oglądaj bo to podchodzi pod masochizm:)
Nie ma argumentu dla którego kobiety nie powinny mieć miejsca w ufc.
Niektórzy mówią że zabierają miejsca na kartach mężczyznom Ale ja bym I tak 1/4 fighterów wyjebał bo nie prezentują poziomu A jeżeli ufc potrzebuje zapychaczy na karty to równie dobrze mogą być babki czasem się jakąś perełką trafi A czasem zawodniczka z atutami nie związanymi z sportem jak dla mnie spoko.
 
Tak potężnie medialni, że na UFC w Krakowie sprzedano 10 tysięcy biletów xD
I jeszcze jedno niska frekwencja wzięła się z braku promocji gali.
Nie chcąc nikogo obrażać Ale Mirko to legenda I ikona sportów walki jestem przekonany że jeżeli zapytasz Azjate lub Europejczyka w wieku 30-50 kto to crocop to większość będzie kojarzyć z ufc już może być problem;)
 
Były I przyszły w porównaniu z byłym pretendentem gonzagą I byłym mistrzem pridem.
Jeżeli określasz poziom sportowy byłymi sukcesami to kita vs Rodriguez na mma atack jest nr1 bo to jedyny były mistrz ufc który w Polsce zawalczył:)
Jeżeli przyszłymi to Jj vs Karola na Almie Karola była pretendentką A JJ wiadomo długo letnia dominatorka(dziwię się że nikt o ich walce w Madison nie wspomniał dwie polki w legendarnej hali podczas w chuj wielkiego eventu(pierwsza gala ufc w nowym yorku mecce boksu) I to między sobą o pas taka sytuacja raczej się już nie powtórzy) . Odpowiadając wiem co miałeś na myśli Ale się nie zgadzam.
Kita vs Rodriguez - Bez jaj. Co oni sportowo znaczyli w tamtym czasie? Kiedy Rodriguez był mistrzem? Bardzo dawno w dodatku w czasie gdzie UFC nie było dominującą federacją. Mistrzostwo UFC można traktować poważnie dopiero po przejęciu Strickeforce.
MMA kobiet trudno utożsamiać z wysokim poziomem sportowym skoro na całym świecie może ze 100 zawodniczek w kategorii trenuje MMA na poważnie
 
Kita vs Rodriguez - Bez jaj. Co oni sportowo znaczyli w tamtym czasie? Kiedy Rodriguez był mistrzem? Bardzo dawno w dodatku w czasie gdzie UFC nie było dominującą federacją. Mistrzostwo UFC można traktować poważnie dopiero po przejęciu Strickeforce.
MMA kobiet trudno utożsamiać z wysokim poziomem sportowym skoro na całym świecie może ze 100 zawodniczek w kategorii trenuje MMA na poważnie
Nie czaisz sarkazmu co?;)
Mistrzostwa ufc można traktować jako mistrzostwo świata od czasu wykupienia pride.
Tylko 3 zawodników którzy przeszli z dr do ufc zdobyli tytuł mistrza ufc Werdum, Woodley i Rockhold i tylko on posiadał paas sf kiedy wchodził do ufc(kurwa zapomniałem o lawlerze ale on w tym momencie nie był nawet top 5sf:).
Pewnie prędzej czy później i tak każdy z nich znalazł by się w ufc jak shields czy diaz.
Co do ostatniego akapitu równie dobrze można powiedzieć że ostatni rekord duplansisa 6.21 to chuj bo ile osób na świecie trenuje skoki o tyczce trudno też powiedzieć że mistrzostwo świata w skokach narciarskich jest jakimś osiągnięciem bo ile osób na świecie zawodowo skacze na nartach? Trudno tu mówić o wysokim poziomie dzwoń do morawieckiego żeby stochowi emerytura zabrał bo te 3 złota olimpijskie to tak naprawdę chuj.
 
np. w ciężkiej trudno brać na poważnie mistrzostwo UFC podczas gdy Strickeforce miało DC, Barnetta, Fedora, Big Foota, Overeema czy Werduma, czyli nawet zawodników lepszych niż wtedy miało UFC.

Podoba mi sie ta analogia do skoków narciarskich. Oczywiście podziwiam tych gości bo to trudna technicznie i niebezpieczna dyscyplina jednak nie cenie zbyt mocno ich osiągnieć. Mega niszowa dyscyplina gdzie poza góralami z Polski, Słowenii, Austrii i Niemiec i jeszcze paru krajów nikt tego nie trenuje. Dlatego Małysz czy Stoch nie są dla mnie najwybitniejszymi polskimi sportowcami jak co niektórzy uważają.
 
UFC miało Caina I JDS najlepszych ciężkich Ever w primie z resztą ufc miało też ubereema podkupili go od sf jakieś pół roku zanim kupili organizację za niego wskoczył dc jako rezerwowy do turnieju I finalnie to wygrał...
Od czasów pride pas ufc jest równoważny z mistrzostwem świata w mma jeżeli ktoś w innej organizacji zrobi hype to trafi do ufc prędzej czy później kilka przykładów shields, Nick Diaza, lombard, overem, gaethji, alvarez, Chandler I askren A I ostatnio podkupili mistrza one że średniej z rekordem 15-0
 
Według ciebie tacy "mistrzowie'' jak Mir, Corbin i Lesnar byli godni tego by nazywać ich mistrzami świata?

zdaje się że tego wielkiego Caina pokonał później właśnie gość ze Strickeforce
Spokojnie w okresie kiedy byli mistrzami byli nr1 na świecie wiadomo że w ciężkiej wszystko się może zdarzyć I panowanie szybko się zmienia w całej historii ufc stipe ma najwięcej obron pasa całe 3 a ciężka była pierwszą dywizją w ufc I ten pas jest już jakieś 25 lat;)
Ale obiektywnie najlepszy zawodnik po za ufc jednak pasa nie odbił się od Browna choć ja twierdzę do tej pory że Ali to powinien wygrać bo po tko zadał że 100 ciosów na które travisa nie odpowiadał I się wypompował.
Kurwa walka ubereema z jds przed masakra i które mu zafundował cain w 2 I 3 rd.
A co do Werduma to od kiedy wrócił do ufc zrobił spory progres A z ufc wyleciał po uroczystym ko które zafundował mu jds
 
Jeżeli określasz poziom sportowy byłymi sukcesami to kita vs Rodriguez na mma atack jest nr1 bo to jedyny były mistrz ufc który w Polsce zawalczył:)
Nieprawda, był jeszcze pojedynek na śmierć i życie, Marcina "Wygram albo zginę w ringu" Różalskiego z Barnettem na Genessis. Niestety Różal nie dotrzymał słowa i przeżył :tysoncoffe:
Tak, wiem, że Warmasterowi pas odebrali za doping, ale kto nie bierze :fjedzia:
 
UFC miało Caina I JDS najlepszych ciężkich Ever w primie z resztą ufc miało też ubereema podkupili go od sf jakieś pół roku zanim kupili organizację za niego wskoczył dc jako rezerwowy do turnieju I finalnie to wygrał...
Od czasów pride pas ufc jest równoważny z mistrzostwem świata w mma jeżeli ktoś w innej organizacji zrobi hype to trafi do ufc prędzej czy później kilka przykładów shields, Nick Diaza, lombard, overem, gaethji, alvarez, Chandler I askren A I ostatnio podkupili mistrza one że średniej z rekordem 15-0
Zapomniałeś o Gamrocie
 
Zapomniałeś o Gamrocie
Zaznaczyłem przykłady zawodników którzy mieli taki hype że zastanawiano się czy są lepsi niż uwczesny mistrz ufc.
Zawodników jak Gamer czyli mistrzów mniejszych organizacji z potencjałem ufc kontraktuje wielu jak mistrzów cw na czele z pewnym irlandczykiem.
 
Nieprawda, był jeszcze pojedynek na śmierć i życie, Marcina "Wygram albo zginę w ringu" Różalskiego z Barnettem na Genessis. Niestety Różal nie dotrzymał słowa i przeżył :tysoncoffe:
Tak, wiem, że Warmasterowi pas odebrali za doping, ale kto nie bierze :fjedzia:
Pisałem tylko o walkach w formule mam.
A po za tym nie fajnie się tak wyśmiewać Marcin Kurwa nie widział na oko!!
Co prawda postarał się to powiedzieć na tyle głośno żeby sędzia to usłyszał Ale skąd miał wiedzieć że przerwą walkę?
Przecież to była jego jakaś 200walka zawodowa więc nie mógł się tego spodziewać.
 
Jak nie walczyli Polacy? Dricus to jest Polak Rodak. Makumba, Olisadebe, Du Plessis, to wielcy Polacy, co z tego, że czarni?
+1000000

DuPlessis Polak, Parnasse Polak - Natan Levy też Polak - ktoś krzyknie przecież to Żyd! A to nieprawda - POLSKIE korzenie a w ostatniej walce już w drugiej rundzie miał legendarne polskie cardio i próbował bronić obalenia trójkątem.
 
  • Like
Reactions: J.K
Aśka-Huawei 1 zdecydowanie najlepsze. Jesli chodzi o walke miedzy Polakami to dziwi mnie, ze nikt nie wymienil jeszcze tego jak GOAT Łukasz Parobiec uwalil obecnie jednego z najlepszych ciezkich w UFC Toma Aspinalla
 
Aśka-Huawei 1 zdecydowanie najlepsze. Jesli chodzi o walke miedzy Polakami to dziwi mnie, ze nikt nie wymienil jeszcze tego jak GOAT Łukasz Parobiec uwalil obecnie jednego z najlepszych ciezkich w UFC Toma Aspinalla
Rozjebał go jak młodego dyskwalifikacją :muttley:
 
Jeśli chodzi o poziom sportowy to gamer Armani. Wg mnie to nie jest do podważenia gdyż poziom techniczny obu zawodników bije na głowę wszystko co widziałem w wykonaniu naszych. Dajcie do ankiety Jędrzejczyk bo jak to wypłynie po za forum że jej nie uwzględniliscie to znowu będzie miała ból tej mniej szlachetnej części pleców.
 
Joanna vs Zhang, zdecydowanie. A na naszym podwórku Celiński vs Kondraciuk
Jak już to Celiński vs fijałka.
Warte odnotowania były też Grabowski vs kita I Grabowski vs tybura.
Ja chociaż sporo szacunku do hallmana straciłem to jego legendarna polska wątroba też zasługuję na wyróżnienie.
Irokez vs njokuani też sztos na nasze warunki.
Drwal vs Santos pewnie mało kto pamięta Ale się działo.
Borys vs sobotta na mmaatack też nieźle wyglądało.
Kornik vs kleber 2
Ale moje ulubione to walki jj obie z ghadelą, wygrana z esparzą do tej pory kiedy widze te akcje to łezka się kręci, walka z karolą na jednej z największych gal ufc w histori i ta wojna z weilil piękne to były walki i wielkie emocje.
 
Back
Top