Najlepsza sekcja mma w warszawie

error

Jungle Fight
Light Heavyweight
Witam wszystkich. Ze względu na to że w przyszłym roku przenoszę się do Warszawy poszukuje dobrej szkółki mma. Myślałem o nastula fight klub ze względu na dobra paczkę jaka tam trenuje. Co byście mi polecili ?
 
uderzaj do roberta jocza


http://www.akademiawalki.com/partnerzy.html


jest co parwda drożej niż u oknińskiego i nastuli ale to na prawde świetny klub
 
Też właśnie poszukuję możliwości treningu MMA w Warszawie i czytałem, że u Okińskiego w Valetudo Warszawa najlepiej. Ale tylko czytałem, więc też będę wdzięczny za podpowiedzi.
 
Wiecie może coś o tym nowym klubie Bellator (jakie warunku itp.)


http://bellator.pl/


z tego co się od nich dowiedziałem to trenerami są Jocz i Tredowski
 
Pierwsze słyszę o tym klubie będę musiał to dziś sprawdzić bo mieszkam rzut beretem od tego miejsca a nie słyszałem o tym klubie ani słowa do tej pory.
 
Szybko obliczyłem sobie, że Jocz prowadzi treningi w 5 warszawskich klubach :]


Copacabana to dziwny klub, ale prawdą jest, że treningi MMA u Jurasa są OK.
 
A co takiego dziwnego jest w Copacabanie fakt faktem ze priorytetem w CFC jest BJJ ale ogólnie klub ma dobrego trenera MMA i przy okazji SF też jest na wysokim poziomie.
 
Dziwne jest np to ze trenerem muay thai przez dlugi okres byl tam czlowiek, który nie miał o tym zielonego pojęcia. Na treningach SF bywało tak, że przez kilka tygodni nie miałem okazji być poprawionym przez trenera bo na sali było z 50 osób. Tak jak mówiłem, treningi MMA w Copie są całkiem spoko.
 
Witam serdecznie :P
Niestety nie udało mi się pojawić w klubie w poniedziałek skończyło się tylko na rozmowie telefonicznej po której byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego klubu możliwe że rozmawiałem z kimś średnio zorientowanym (mówił że BJJ prowadzi człowiek z purpurowym pasem (nie pamiętam nazwiska) ale już robi szkolenie i lada dzień będzie czarnym pasem... zapytałem się czy przypadkiem w BJJ nie ma pomiędzy purpurą a czernią brązu ale Pan się zmieszał i zmieniliśmy temat) kolejną sprawą która mnie lekko dobiła to info że klub normalnie znajduje się w bloku mieszkalnym obok niego jest.... restauracja Klimczok po tej informacji już wiedziałem gdzie jest ten klub ale jakoś nie specjalnie widziałem go w tym miejscu.
Ale mniejsza o to dziś postanowiłem się wybrać do klubu. Dla osób nie zorientowanych w terenie trafić tam może być lekki problem, żadnego oznaczenia nic, z drugiej strony z Copacabaną w tym przypadku jest podobnie a nawet gorzej :D - dopiero na drzwiach jest info że Klub Bellator i co możemy tam znaleźć. W drzwiach wita mnie Tomasz (chyba jeden z właścicieli klubu). W klubie znajdziemy dwie sale do ćwiczenia z żelastwem i wolnymi ciężarami jedna mniejsza opanowana przez wielbicieli ławeczki było ich żeby nie skłamać 5 osób - czyli to co lubię nie ma przepychu robiąc trening siłowy pod MMA spokojnie można przerzucić się z przyrządu na przyrząd co do wyposażenia tej części nie zwróciłem uwagi czy posiadają moje ulubione kettelbelle. Druga salka z przyrządami do ćwiczenia czyli maszynami atlasem i sprzętem do kardio o wiele większa niż poprzednia zupełnie pusta ;) co mnie również nie dziwi. Mniejsza o to teraz sedno sprawy.
SALE TRENINGOWE SPORTÓW WALKI:
Są dwie salki jedna z matą druga mniejsza z małym ringiem i workami treningowymi. Na początku ogarnęło mnie lekkie zniesmaczenie ponieważ mata miała wielkość... 1/4 tego co jest w Copie z drugiej strony mało który klub w Polsce może się pochwalić matą o powierzchni ok 300m2. Ale ok nie będę wybrzydzał nie od razu Rzym zbudowano ;D Salka do boksu i MT wygląda ok. Mały ring 2/2 albo 3/3 a przed ringiem klepka i przywieszone 3-4 worki na których można ćwiczyć. OK teraz najważniejsze pytanie. No może nie najważniejsze bo najważniejsze to ILE ale o tym troszkę później "Jak wygląda obłożenie sali w godzinach treningów" i tu opada mi kopara... Pan mi mówi przed wakacjami mieliśmy po 10 max 15 osób na treningu MT więc sobie myślę hmmm jak na taką salkę to bardzo fajnie... bo pamiętam czasy jak Copa była w starej miejscówce i na treningi Taja do Igora potrafiło przychodzić 50-60 osób heheh. Kolejnym plusem jest to że tak naprawdę mata jest cały dzień wolna oprócz wieczornych treningów więc przyjść poćwiczyć techniki z kolegą to żaden problem (przynajmniej tak mi powiedziano). Szatni i prysznicy nie chciało mi się sprawdzać ale tragedii jakoś chyba nie będzie.
Teraz ciekawostka cenowa która jest naprawdę ciekawostką. Strasznie nie jasny a może jasny tylko że skomplikowany rodzaj opłaty za zajęcia ze sportów walki. Nie ma czegoś takiego jak karnet OPEN co jest w wielu klubach. Karnet jest na ilość wejść. 130zł chyba za 12 wejść i to cena tylko za jeden sport walki ;/ do tego siłownia w dowolnym wymiarze czasowym (OPEN) plus 60 zł każdy następny sport walki minus 20zł od ceny podanej. Biorąc pod uwagę że karnet OPEN w Copie* (karnet MMA jest trochę inaczej liczony) to 150zł w Palestrze ok 130zł gdzie mogę siedzieć cały dzień na siłce albo na macie to wychodzi spora bardzo bardzo drogo bo 3xMMA/tydz +2xMT albo Boks/tydz + siłownia = ok.280zł na miesiąc co daje sumę przekraczjącą karnet 2 miesieczny OPEN do Copy lub Palestry. Podobno istnieje możliwość negocjacji cen zobaczymy.
Jeśli chodzi o samych trenerów wiem że Jocz prowadzi MMA reszty trenerów zapomniałem nazwisk.

Jeśli ktoś jakimś innym info na temat tego klubu jest zainteresowany pisać.

PS. Zajęcia ze sportów walki ruszyły dopiero w czerwcu więc jest to świeża grupa.

PS2. Idę właśnie z moim znajomym od BJJ obczaić jak tam trening wygląda chyba teraz w grafiku mają taja ;)
 
Na treningu były całe 2-3 osoby. Z jednej strony lipa że tak mało osób ale z drugiej strony fajna sprawa bo trener może wszystkiego dopilnować poprawić błędy. Kolejna sprawa że lekii błąd się wkradł co do cen treningów bo biorąc jeszcze jakiś sport walki dodatkowo 20 złotych jest odejmowane od każdego sportu. Dodatkowo istnieje możliwość negocjacji cen przynajmniej jak narazie. Ogólnie nie wiem na jakim poziomie są prowadzone treningi MMA możliwe że jutro w bardzo rekreacyjnym stopniu udam się na trening MMA zobaczę jaki poziom grupa prezentuje. Ogólnie klub super prezentuje się pod względem takim że chcesz przygotować się do jakiś zawodów i wiesz już trochę na temat trenowania i własnego organizmu. Masz możliwość ustawienia sobie treningu stacyjnego w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Dodatkową fajną opcją jest możliwość treningu w plenerze ;D :D
 
Wielkie dzieki za ta relacje !


Napisze ktos moze jak treningi wygladaja u Pawła Nastuli ?
 
Nie pamiętam czy to dopisałem ale Warszawskie kluby takie jak Nastula Club, Palestra, Bellator, Alliance honorują różnego rodzaju karty Miltisportu Benefitu FitProfit więc jest to ogromny plus tych klubów.
 
Podbij do głowy. Na Okińskiego i jego sekcje przez pryzmat Pudziana patrzysz?
 
Nie napinam się :) dobra, do niczego to nie prowadzi. Chciałbym jakieś fakty.
 
Mirek jest specyficzną osobą. Dużo osób nie docenia tego co on zrobił dla Polskiego MMA - ale tak jak napisałem czasem ciężko z nim dojść do porozumienia. Dla kumatych "Cięzki trening" pozdrawiam ;D
 
no ja również się zastanawiam gdzie wrócić po miesiecznej przerwie od mma, chciałbym ogarnac taka szkólkę z dobrym trenerem parteru, zapasiorem oraz stójkowiczem,

zauważyłem uniwerum-fight, co sądzicie o tym klubie? faryj/robert jocz-mma
turek/uminski -bjj
andriej molczanow- muay thai

trenuje tam ktoś? lub ewentualnie w alliance team?

jak sie ma sekcja turek/faryj powiedzmy do copacabany?
a jak ma sie sekcja mirka o.?

proszę o opinię
 
kazdy bedzie chwalil swoj klub wiec nie spodziewaj sie obiektywnych odpowiedzi. Ja trenuje w Alliance i moge powiedziec, ze jest zajebiscie. A jak masz jeszcze multisport to jestes w raju. generalnie Alliance ma trng na Gwardii, ale do tego dochodza treningi Radka na Karowej i Bemowie, Roberta na Bemowie, Profesora i Roberta na Pradze, Watsona w BKK i jesli sie nie myle to Maki dla zapasnikow. nie wiem jak w tym sezonie, ale w zeszlym, trenujac w alliance mozna bylo zajsc do Kostka i do Molchanowa.


Co do samych treningow to mma prowadza Robert Faryj i Robert Jocz, ale czesto wpadaja chociazby Janek Blachowicz czy, Wojtek Orlowski.


Jesli chodzi o trening parteru to na kazdym trng na rozgrzewce robimy obalenia, czesto zapasnicze (prezentowane przez Tomka), a jesli chodzi o sam parter to zawsze podczas techniki, Radek, Robert i czesto Profesor chodza i poprawiaja, takze jest sie od kogo uczyc :) .


W copie bylem na jednym trng, trafilem na gwiazde Gorskiego i sie zrazilem. Widzialem treningi Mirka i nie porwaly mnie.


uniwersum mocno na plus, silownia, osobna sala z mata, osobna z workami etc. generalnie zadnego problemu zeby zrobic niezle obwody po treningu. Nie wiem jak to wyglada cenowo, bo sam mam multisport.


Pozdrawiam


ps sry za bledy, ale pisze z koma :)
 
Be Sem - Czy masz na myśli Michała który prowadził treningi MT w Copacabanie?

Powstał jeszcze nowy klub www.actionfightclub.pl
MMA prowadzi Janek Błachowicz.
 
Back
Top