Najlepsi zawodnicy w historii MMA

lkieras1

Oplot Challenge
Featherweight
Ostatnio wiele kontrowersji pojawia się podczas pojawiania się rankingu najlepszych zawodników MMA bez podziału na kategorie wagowe. Jak wiadomo każdy ma swojego faworyta i napewno nie każdemu można w logiczny sposób wytłumaczyć,że zwycięstwa zawodnika X mają większe znaczenie od zawodnika Y. Żeby na stronie zrobiło się ciekawiej proponuję stworzyć ranking najlepszych zawodników wszechczasów bez podziału na kategorie. Prosiłbym każdą osobę zainteresowaną tym postem o przedstawienie swojej propozycji.Moje typy:



1.Fedor Emelianenko 2.Anderson Silva 3.Jon Jones 4.Royce Gracie 5.Georges St.Pierre
 
images
 
Jakby na potwierdzenia naszych słów. Słucham sobie na YT Jelonka, piosenka się kończy a tam propozycje innych klipów:



Same Jelonki +



fvhp.png
 
Niektóre propozycje są na podstawie tego co oglądałeś wcześniej ;)
 
Niektóre propozycje są na podstawie tego co oglądałeś wcześniej ;)


Wiem jak to działa. Ale Sonnena nie oglądałem na YT od czasu jego ostatniej walki :P
 
Chael Sonnen. Tak jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości



@down



Chyba mamy kolejnego samobójcę na forum
 
1. George St Pierre, 2. Anderson Silva, 3. Kamil Bazelak, 4. Cain Velasquez, 5. Sean Mccorkle, 6. Przemysław Saleta, 7. Paweł Słowiński, 8. Bonus BGC, 9. Benson Henderson, 10. Chris Weidman.
 
VaeVictis, Jak to, oczywiscie Bonus ostatni raz walczył dawno temu w krainie norweskich trolli , a Słowiński miesiac temu stoczył walkę na KSW, dobrze kopał więc mu się należy!







EDIT - i już nie ma postu, do któego się odnosiłem O,O
 
Mahmed Khalidow, Ten murzyn który rozjebał Materle, Pudzian, Błachowicz



Wypisuję tych ćwiczących KSW, tego MMA całego nie oglądam bo po angielsku.
 
Chael Sonnen, a oprócz niego to

-Fiodor Jemieljanienko
-Anderson Silva
-Georges St. Pierre
-Randy Couture
-BJ Penn
-Antonio Hodrigo Nogueira
-Hoyce Gracie
-Dan Henderson
-Mauhicio Hua
Mogłem kogoś jeszcze pominąć. Kolejność losowa.
 
1. Mamedov Khalibob



2. Mamed Khalidov



3. Brak Tlenu ( pokonał wielu zawodników)



4. Marcin "Apocalypse" Najman
 
Travis Fulton, Marcin Najman , James Toney, Henry Miller, Kamil Bazelak, Janusz Dylewski, Dawid Haras. Kolejność przypadkowa, może być?
 
To proste, że najlepszy na świecie jest soke shihan Kamil "Vanderlej" Bazelak, znakomity wojownik, który pokonał wszystkich żyjących mistrzów sztuk walki, a martwych wskrzesił i zabił jeszcze raz, a także wybitny działacz charytatywny i społeczny, który na przykład doprowadził do ujęcia groźnego gangu handlarzy narkotyków i porywaczy, infiltrując grupę od środka. Niestety rankingi światowe ostentacyjnie pomijają naszego mistrza, co jest spowodowane tym, że wszystkie gwiazdy UFC dostały rozwolnienia na myśl o walce z Vanderlejem, na czele z tym brazylijskim żartownisiem, który miał czelność ukraść naszemu mistrzowi pseudonim. Prawidłowy ranking powinien wyglądać tak:



1,2,3 - nasz soke shihan Vanderlei



długo długo nic



cała reszta poustawiana według czasu przetrwanego w ringu z Vanderlejem.
 
Back
Top